Pomoc pro Matku Zemi

Pomoc pro Matku Zemi

Hodně lidí se mě ptá, jak může pomoci Gaie a jak je možné urychlit proces Vzestupu. Kromě ekologického myšlení a jiného přístupu k ní, je možno pomáhat též v rovině záměru a vytvářet setkání s blízkými dušemi. Někdy se taková skupinka vytvoří zcela sama, když Duše ucítí, že kdesi mají nutně být. Měla jsem původní záměr udělat řekněme ženský kruh, ale celé se to začalo samo řídit a přeskládal se jak obsah, tak lidé. Nakonec nás bylo šest žen a jeden muž. Bylo velmi legrační, jak se tam dostal, protože on tu informaci získal přímo ve své meditaci, kdy se propojoval se svým vyšším já. Napsal mi pak zprávu. Předtím samozřejmě překonával pocity odmítnutí, studu a trapnosti. Já už vím, že věci se nedějí jen tak, takže jsem mu napsala: samozřejmě doražte.

Když jsme pracovali pro Matku Zemi a čistili všechno to utrpení přes naše emoce a přes fyzická těla jely všechny ty bolesti, byli jsme moc rádi, že tam je přítomna lidská bytost v mužském těle, která ukotvovala vše zas z jiné polarity.

Asi deset dní před událostí započal jakýsi proces u každého z nás, takže jsme si jen hlásili, co se nám děje. Někdo měl ve snech informace, někdo měl projevy na fyzickém těle, někdo na emočním. Bylo to vcelku náročná doba a skupinka se snažila vše odlehčit přes humor ve společném povídání. Já úplně na zdejší humor nejsem nastavena, něco mě rozesměje, ale většinou jen se dívám a snažím se to nějak uchopit a tak jsem byla až rozčarována a pár minut opravdu přemýšlela, jestli tu událost nemám zrušit, že jaksi nenastala správná doba, když blízké duše řeší takové pitominy a já se tu klepu odpovědností, abych vše zajistila ve hmotě a v duchovním procesu, abychom neudělali chybu. V tu chvíli mě kontaktovaly tyto bytosti:

„My víme, že tě chvíli napadlo zrušit páteční setkání. Chápeme tvé rozhořčení. Ty řešíš velkou událost, nevíš, co vás čeká, snažíš se vše mít dokonalé a neudělat chybu. Také vidíš, jaké ovládnutí probíhá u tvých bývalých přátel, jak temnota je napadla a velmi si to hlídáš, až tak, že máš z toho stres. Pochop ale že tvoji staronoví přátelé mají jen jiné prostředky jak zpracovávají blížící se událost a z toho plynoucí stres a napětí. Oni kompenzují vše do sprostých slov a zdánlivě nepodstatných témat, jak se smějí, stres se uvolňuje z jejich břišní dutiny a cítí se pak dobře. Tak to neber, jako že jsou nezbední či zesměšňují danou věci či tvou osobu. Oni jsou prostě takoví! My víme, že ty a humor, to opravdu nepůjde a tak ti posíláme esenci růží na uvolnění stresu….

Cel: Kdo to mluví?
My jsme Plejáďané, učíme tebe a Ringold ve snech. Budete pracovat s lidmi, čistit jejich éterická těla a potřebujete se vystředit a být v klidu a odpočinku. Proto následující týdny budou velmi o vás, o vašich usebráních a vašich tělech.“

Ostatním členům se začaly ukazovat zas jiné bytosti, které měly jména, která připomínala Egypt (RA apod.), ale nakonec jsem zjistila, že to byly opět Plejáďané, kteří působili kdysi v Egyptě. Dva dny před událostí jsem měla spojení se Sluncem, netuším, zda-li to bylo to naše nebo to Galaktické. Byl to takový obrovský oranžový kotouč žhavý a vyslal mi cosi do mého středu, bylo to velmi příjemné a zvláštní. Den předem se objevila bytost Blue Avian a řekla, že její jméno je Anhotep. Šla z ní obrovská moudrost a jemná láskyplná energie.

Samotná akce byla velmi srdečná a dojemná, jakobyste potkali svou rodinu po dávné době. Každý přispěl svými dary a svými zkušenostmi ve společné meditaci pro Matku Zemi. V srdcích nám zůstaly pocity vděku, radosti a naplnění z dobře odvedené práce, ač chvílemi jsme hodně cítili smutek a plakali jsme. Až jsme uslyšeli jakýsi zvláštní vílí zpěv jedné z žen, kdy její čistá esence pronikala hluboko do našich duší a spojila se s celou přírodní říší a uvolňovala napětí přes Matku Zemi.