Aktivace světelných kódů na Řípu

Před půl rokem mi napsala žena, že chce jít s kamarádkami na řady. Prohlížela jsem zaslané čtyři fotografie, a když jsem viděla čtvrtou, měla jsem velmi silný pocit u srdce, a tak jsem jí odepsala: „Tu poslední ženu znám“. A ona odpověděla: „To jsem já“. Na řadách jí přišlo jméno Ringold a objevily se tam zvláštní bytosti z jiné dimenze. Pro tuto ženu bylo těžké toto jméno přijmout, ale nakonec po pár měsících ho přijala do srdce a propojila se skrze zlatý prsten do své domoviny.

Včera jsme se vydaly s Ringold na Říp. U jezírka, kde jsme minule s Alorou vnímaly vodníka, se tentokrát objevila zcela jiná bytost. Ringold seděla na pařezu a dívala se do vody. Viděla jsem ženu s dlouhými vlasy, její vlasy splynuly s vodou a kameny a jakoby se vpily do Matky Země. „Jsem Bohyně Živa“, řekla krásná paní a stala se součástí Ringold, která také má velmi dlouhé vlasy. Přišlo mi jako bych se dívala na nějakou vesmírnou televizi. Viděla jsem obraz a já jsem byla jinde, v jiném časoprostoru.

Cestou nahoru se pak nahlašovaly jednotlivé kameny, které se chtěly též propojit s jejími strukturami. U jednoho kamene se Ringold nechtělo moc pryč, cítila mužskou energii a blízkost, jakýsi pocit domova.

Na hoře Říp je v jedné části vstupní brána do jiných dimenzí a v té jsme stály delší dobu. Staly jsme se stříbrným stromem, jehož koruna sahala hluboko do vesmíru a jehož kořeny se propojily se Zemským jádrem. Na jiném místě nás černá čedičová skála očistila od minulosti a mohly jsme sejít v poklidu dolů. Bylo však zapotřebí udělat ještě jeden okruh kolem hory. Už jsem byla dost unavená, ale nešlo neposlechnout. „Je třeba uzavřít kruh“, řekl drak, který mě provází na Řípu, a víc již nediskutoval.

Jsem opravdu zvědava na další působení mé přítelkyně. Za těch půl roku mohu vnímat její obrovskou vnitřní sílu a žití podle intuice, otevírání darů při masážích. Však také s ní pracují Plejáďané ve snu, jak jsem se onehdá dozvěděla. Děkujeme tedy všem bytostem, které nás tak podporují.

 

zdroj obr.://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com