Reference

Ráda čtu tvé příspěvky a i když na ně ne vždycky reaguji, rezonují se mnou a cítím k tobě i k tvému konání velkou lásku i úctu. Jsem šťastná, že jsme se potkaly a měly možnost spolu harmonizovat prostor, ve kterém žiji. Od té doby téměř vždy když přijíždíme domů, zdravíme kamínky, které jsme na tvou radu darovali do země v okolí našeho domu a zahrady. Když přijdeme domů nebo na zahradu, cítím jak jsem na správném místě, cítím se tu bezpečně, doma, ve svém. Vidím, že ty pocity jsou tak hluboké, že je nedokáži slovy popsat, ale ty mi rozumíš. Prostě souzním s tímto prostorem, má duše s ním rozpráví a já jsem v klidu a pohodě. Kounovské řady mne přitahují od té doby, co jsi se o nich u nás zmínila. Chovám k nim velkou úctu a cítím, že můj čas teprve přijde. Budu velmi ráda, pokud budeš můj průvodce…

Irena Honzáková

Moje spolupráce s Deni začala pracovním setkáním, kdy mi nabídla v rámci mého osobního rozvoje koučování. Naše setkávání ale brzy plynule přešlo až do terapie. „Věci“ ve mně skryté se zkrátka samy přihlásily o slovo a pod odborným vedení Denisy jsme se postupně dostaly ke všem zásadním událostem mé minulosti, které zůstaly nedořešeny. Nejen, že bolely, ale způsobovaly mi řadu zdánlivě nesouvisejících potíží a strachů.
S Deni jsme spolupracovaly téměř rok a půl. Poté jsem díky ní objevila metodu voice dialogu a začala se jí postupně zabývat. Naše setkávání s Deni jsme poté přerušily (na její popud), abych se mohla jednak plně věnovat voice dialogu a zároveň proto, aby nedošlo k tomu, že se budou práce obou terapeutů negativně ovlivňovat. Velmi oceňuji, že je Deni natolik vyzrálá a profesionální, že mi dokázala ukázat cestu a poté mě nechala jít tam, kam mě to táhlo a sama se stáhla. Deni ovšem není jen spolehlivý profesionál, ale i člověk s velkým srdcem. Vždy jsem u ní měla pocit, že jde skutečně o mě, Deni se mnou sdílela radost z každého mého posunu a dodávala mi odvahu jít dál. Díky ní jsem v sobě našla úplně nové stránky osobnosti, naučila se více vnímat svou ženskost a intuici, získala více sebejistoty , objevila účinky kamenů a hlavně pochopila, že vše souvisí se vším, a že celek není jen suma částí. :o) Díky Deni.

Klára, 28 let

Přivedla mne k Vám nedávno nejen náhoda, ale hlavně zmatek v mém životě a nejistota,se kterou jsem si sama už neuměla poradit..nevěřila bych co všecko se v našem podvědomí skrývá a jak moc se pak může odrážet v nás i našem běžném denodenním počínání. Některá zjištění jsem tušila, některá se nepřijímala nejradostněji, jiná mi dokázala doslova vyrazit dech.. ale spolu jsme se je pokusily vždy pojmenovat a poodhalit to tajemství a najít odkaz a smysl, který pro mne mají. Naučila jste mne nebát se jich, přijímat je a nezapomínat, že pokud je jen neodložíme, ale otevřeme se jim, pomáhají porozumět některým našim myšlenkám nebo problémům a vypořádat se s nimi snáz a třeba i nadobro. Vždy na mne u Vás čeká úžasná atmosféra, vstřícnost a zájem, spousta zajímavých úhlů pohledu i cestiček kterými se moc ráda vydávám a stále víc se tak stávám z nejisté a vystrašené osůbky klidnou, sama sebou mnohem jistější a znovu volně dýchající osobností – nejskvělejší na tom je, když tyto změny nejsou jen mým přáním, ale s údivem je pozorují i všichni v mém okolí a radují se z těch nepřehlédnutelných pokroků se mnou:-). Děkuji za Vaši oporu a pomoc ať za Vámi přijdu s čímkoli, za Vaše objektivní názory a připomínky, kterými mi pomáháte posunout se dál, děkuji za Vaši zásluhu na mém znovunadechnutí :-). Tak mají moji blízcí vedle sebe zase zpátky člověka usměvavého, který je svým světýlkem obdarovává :-). Těším se na každé naše setkání, jsou pro mne jako balzám plný energie a naděje :-). Děkuji..že jste..

žena, 34 let

S Denisou jsem se seznámila ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že nemám zájem o rady druhých a vystačím si sama. V životě potkáte spousty lidí, kteří hrají své role tak dokonale, že nepoznáte jejich pravou identitu do chvíle, kdy sami sebe odkryjí. Často takové odhalení přináší zklamání, smutek a velké rozčarování v duši nic netušícího jedince. Vzhledem ke své račí povaze, se po každém setkání s tímto (bohužel ne příliš vzácným) druhem lidí uzavírám do své ulity a regeneruji svou duši. Schovaná v ulitě jsem se nacházela i v době, kdy jsem se setkala s Denisou. Pomáhá mi vidět problémy a životní situace trochu jinýma očima, tak jak jsem o nich ještě nepřemýšlela. Cesta k plné důvěře mi po každé špatné zkušenosti trvá déle, ale věřím, že spolu jsme na dobré cestě stát se třeba i dobrými přáteli.

Silvie, 28 let, ověření reference: silviena@email.cz

Setkání s Denisou je vždy pro mne hodně přínosné. Je to poprvé co mne někdo nenásilnou formou přivádí k výsledku, i když často říká věci, které se mi ne vždy líbí, které se snažím popřít. Podává mi je zvláštní formou, která mne přívádí k zamyšlení nad mojí cestou, nad sebou samou. Tak mi dává nenásilnou formou možnost být spolutvůrcem svého života.

žena, 40 let, ověření reference: cestrova@seznam.cz

Denisu vnímám jako velmi rozmanitou osobu s velkým srdcem a darem prožívat emoce. Ve svém životě dokázala překonat již mnoho zkoušek, tak i proto si myslím, že je dobrým průvodcem pro všechny, kteří chtějí znovu najít svou „životní“ cestu. I mě Deni pomohla a byla mi inspirací, když jsem to potřebovala a za to ji velmi děkuji!

žena, 29 let