O mně

Narodila jsem se v Praze 6. listopadu 1975 a bydlela tam do svých 26ti let. Od dětství jsem věděla, že existují i jiné dimenze, i když mi mé okolí říkalo pravý opak. Po revoluci jsem s nadšením četla vše duchovní a esoterické a hledala tu svou Pravdu.

Pracovala jsem v právnické kanceláři, mnoho let v bankovnictví na personálním oddělení, pak jako psychoterapeut a homeopat, až jsem se nakonec dostala ke svému Poslání.

V současnosti bydlím v Brně, kam mě má Duše přemístila velice rychle koncem roku 19. Předtím jsem žila 14 let v blízkosti hory Říp.  Před 5 roky se mi začalo otevírat „hvězdné vědomí“ (aktivovat třetí oko) a stále se otevírají mé dary, se kterými jsem přišla na planetu Zemi. Jsem komunikátor a tlumočník mezi lidmi a rostlinnou říší. Pomáhám lidem tvořit harmonická a léčivá místa skrze jejich prostor (zahradu, případně byt či dům). Jsem aktivátorka Hvězdných předloh (Starseeds). (Duše, které přišly z jiných vesmírů podpořit zdejší Vzestup skrze své dary a poznání ze svých Domovů). Jsem harmonizátorka zahrad, lokalit a nyní nově i lidí (Plejáďané mě vyučovali asi půl roku určitým dovednostem, které poskytuji v individuální práci s lidmi-viz služba Plejádské světelné terapie). O července roku 19 se věnuji překladům světelných/galaktických jazyků, kódů a znaků. Stále provádím terapeutickou práci (osobní setkání v Brně nebo skype), protože mě těší vidět, jak se bytosti velmi rychle posouvají ve svém vývoji a dostávají se do své Síly.

 

Provádím po Kounovských řadách (menhirová lokalita u Rakovníka), které jsou multidimenzionální portál. Urychlují duchovní vývoj člověka, léčí rány na Duši i Těle. Před 2 lety se aktivovalo i mé nové provádění na posvátné hoře Říp, kde je taktéž portál. Mé vědomí je v současnosti i na jiných planetách a v jiných časoprostorech. Na jedné z planet mám na starosti rostliny, které mají jiné rozměry a jiné vyzařování než zde na Zemi.  Slyšela jsem volání Matky Země a vtělila se do 3D, abych pomohla při Transformaci a přechodu na Krystalové tělo.