O mně

Narodila jsem se v Praze 6. listopadu 1975 v Praze a bydlela tam do svých 26 let. Od dětství jsem věděla, že existují i jiné dimenze, i když mi mé okolí říkalo pravý opak. Po revoluci jsem s nadšením četla vše duchovní a esoterické a hledala tu svou Pravdu.

Pracovala jsem v právnické kanceláři, mnoho let v bankovnictví na personálním oddělení, pak jako psychoterapeut a homeopat, až jsem se nakonec dostala ke svému Poslání.

V současnosti bydlím blízko hory Říp v malé vesničce u lesa, protože potřebuji být v této lokalitě. Před pár lety se mi otevřelo vnímání (třetí oko) a se stále otevírají mé dary, se kterými jsem přišla na planetu Zemi. Jsem komunikátor a tlumočník mezi lidmi a rostlinnou říší. Pomáhám lidem tvořit harmonické zahrady. Harmonizuje též lidská obydlí, která se stávají léčivým prostorem.

Provádím po Kounovských řadách (menhirová lokalita u Rakovníka), které jsou multidimenzionální portál. Urychlují duchovní vývoj člověka, léčí rány na Duši i Těle. Nedávno se aktivovalo i mé nové provádění na posvátné hoře Říp, kde je taktéž portál. Mé vědomí je v současnosti i na jiné planetě. Jedná se o planetu v souhvězdí Andromeda. Mám tam na starosti rostliny, které mají jiné rozměry a jiné vyzařování než zde na Zemi.  Slyšela jsem volání Matky Země a vtělila se sem, abych pomohla při Transformaci. Mé Příběhy z Kounovských řad  a harmonizování prostorů naleznete v Příspěvcích. Na FB píši své postřehy a  naciťování z běžného i pracovního života. Více informací o mé osobě a mých aktivitách je v E-booku Rostlinná říše a já.