O mně

Odborné a osobnostní předpoklady jsem získala v níže uvedených institucích:

  • Obchodní akademie 1990–1994
  • Škola cestovního ruchu Tyrkys 1994–1995
  • Jazyková škola Lingua Pro 1995–1996
  • Escuela Superior de Marketing y Administración 2000–2003 (zobrazit certifikát)

Kurzy, školení, výcviky:

Více o mně

Narodila jsem se v Praze 6. listopadu 1975 v Praze a bydlela tam do svých 26 let. Od dětství jsem věděla, že existují i jiné dimenze, i když mi mé okolí říkalo pravý opak. Po revoluci jsem s nadšením četla vše duchovní a esoterické a hledala tu svou Pravdu.

V současnosti bydlím blízko hory Říp v malé vesničce u lesa, protože potřebuji být v této lokalitě. Před pár lety se mi otevřelo vnímání (třetí oko) a se stále otevírají mé dary, se kterými jsem přišla na planetu Zemi. Jsem komunikátor a tlumočník mezi lidmi a rostlinnou říší. Pomáhám lidem tvořit harmonické zahrady. Harmonizuje též lidská obydlí, která se stávají léčivým prostorem.
Provádím po Kounovských řadách (menhirová lokalita u Rakovníka), které jsou multidimenzionální portál. Urychlují duchovní vývoj člověka, léčí rány na Duši i Těle. Mé vědomí je v současnosti i na jiné planetě. Jedná se o planetu v souhvězdí Andromeda. Mám tam na starosti rostliny, které mají jiné rozměry a jiné vyzařování než zde na Zemi.  Slyšela jsem volání Matky Země a vtělila se sem, abych pomohla při Transformaci. Mé Příběhy z Kounovských řad  a harmonizování prostorů naleznete v Příspěvcích.