Světelná rada hovoří II.

Interdimenzionální přenos aneb Galaktická TV:)

Světelná rada hovoří II.
…smích…“Náležitě se připrav..“ hahah.
Aby bylo pochopeno, snažila jsem se zklidnit dechem a vzala jsem do ruky Krystal a už slyším smích a jejich slova, viz výše.
Říkala jsem si, že toho mám teď dost a že se třeba ozvou za měsíc, ale prd, Petra, náš Tiskový mluvčí Galaktické TV mi už hlásila, že je tam další záznam.
Takže….
„Už jsme tady a čekáme.“
Hm, asi čekají na otázky, tak honem nějakou vymyslet, jsem dost unavená z dnešních řad a mozek je tupý.
Cel: Mně nic nenapadá, tak prosím o ten dnešní záznam.
Naše milovaná, děkujeme za další spojení. V předešlém příspěvku jsme upozorňovali na vzrůstající energie na planetě Zemi. Tento nárůst je stále větší a větší. Jistě jste si povšimli, že mnozí se motáte a ploužíte a není to tím horkem. Toto světlo proniká až do morku vašich kostí a jde dál a dál do všech struktur, do DNA šroubovice. Prozatím je Světlo drženo ve fyzické formě a bude se nadále rozšiřovat do dalších netělesných struktur, do všech aurických obalů až prostoupí poslední tóny vašich jemnohmotných částí. Pak nastane Osvícení u mnoha bytostí. Budete vědět přesně, kdo jste a čím jste doposud prošli a čím budete procházet. Budete plně propojeni se všemi vašimi událostmi ve všech časoprostorech, ve všech hustotách a vesmírech. Bude to neskutečně krásné, bude to jízda, jak říkáte. Není třeba se snad obávat. Prozatím je potřeba setrvávat v klidné mysli, v lehkém „nicnedělání“, přestat se plahočit za úkoly, které nejdou splnit nebo nemají být naplněny. Být v sobě a už nezápasit se sebou samými.
Prostřednictvím myšlenek tvoříte vaši realitu, myslete na to neustále. Opravdu je velmi důležité prověřovat, kam myšlenky plynou a co vytvoří. Za všechny události, které se vám dějí, nesete plnou odpovědnost. Není možno již někam utéct a schovávat se na něco, za systém, za metody apod. Budete se též sdružovat v mírumilovných komunitách a vytvářet skupinové záležitosti pro Celek. Prosíme jen o bdělost. Vybírat takové komunity, které září do prostoru a svítí jasným oslnivým světlem. Podle toho je poznáte. Myslíme, ty, kteří vibrují v jiném spektru a přejí si zánik a destrukci. Tento svět se rozděluje a je to již nevratné. Končí určité události a nové začínají. Je mnoho realit a mnoho verzí a každý se napojuje na tu svou Pravou.
Naši drazí, rozšiřujte své srdeční čakry, buďte pochodněmi v tomto divukrásném prostoru. Prostupuje skrze vás růžová esence lásky a srdečnosti, můžete se přímo zabalovat do růžových peřin, obalů či jak to nazvete. Můžete splynout s esencí lásky a rozmanitosti. Sledujeme vás a víme o každém vašem kroku. Tento text je určen pro Světelné pracovníky, kteří čtou tyto řádky. Ať už o sobě pochybujete či začínáte se teprve probouzet, jako malé ptáčátko se hrabe z hnízda, věřte, že jste to právě vy a tato láska proudí nyní přes vás.
Děkujeme.
Konec přenosu.
Mluvily bytosti různých ras ze Světelné rady, toho času 21,01 6.6.

Přes Kristaaa-el

 

zdroj obr.: //eraoflight.com/2019/05/18/the-council-you-have-unlimited-credit/