Světelná rada hovoří I.

Publikoval Denisa Celesta Kralovičová v

Interdimenzionální přenos aneb Galaktická TV:)

Světelná rada hovoří I.

Cel: Děkuji Vám za pozdrav skrze Petru Ballaty. Chápu to správně, že ty různé bytosti z rozličných ras, které jsem viděla za poslední dva roky, jste Vy?

…smích , ano to jsme my. Je nás tu hodně, z těch známějších například Arcturiáni, Plejáďané, Blue Avians, Triangle Head, Lion People, Cat People aj. Z těch méně známých například Light Sphere, Bytosti třetího paprsku aj.

Cel: Chápu, že náhoda není a tak se ptám, jestli pád na kostrč souvisí s mým dalším posunem, tedy muselo být se mnou zatřeseno, abych se někam zas pohla?

Tvůj pád jsme vymysleli, aby se ti rozsvítilo:). Už si zase byla v klidu dlouho a bylo potřeba nějaké akce. Všimni si, že jsi nevolala lidské bytosti, ale Matku Zemi, takže chápeš? Jedině spojení s Gaiou ti pomůže na tvé další cestě, a když se budeš stále rozčilovat, jak to tu chodí a že se to šine šnečím tempem, tak jdeš vlastně energicky proti Gaie. Ona to tu řídí, ona trpělivé čeká na určitý počet duší, ona spouští procesy a ona je také řízena Galaktickou radou.

Cel: hm…a neměli jsme být už jinde v roce 2019?

Mohli a také to mohlo vypadat mnohem hůře, takže je třeba se smířit s tím, jak to je a pracovat za sebe a s ostatními, kteří mají stejné přání dovést Gaiu do hojnosti a míru.

Cel: Dnes jsem vyndala dva „pavouky“ (myslím, že to byly implantáty) pánovi a nedávno kamarádka vytáhla mě „pavouka“ z břicha, jsou to implantáty? A jestli ano, tak proč je tam máme.

Otázka implantátů je složitější. Pro někoho jsou vstupní branou do jiných světů, pro někoho jsou brzdou. Poznáte to, že je už nechcete a že cítíte, že bez nich se posunete na svou pravou cestu. Jsou různé druhy a pro různé účely, některé jsou energické povahy, některé jsou programy. Netřeba se toho děsit, prostě intuitivně postupovat a ladit se na sebe, na své vyšší já a skrze Průvodce naciťovat, co s nimi.

Cel: Umírá hodně včel, čím to je?

Včely pulzují ve vysokých vibracích. Vycítí každou nerovnováhu. Jejich tělesná forma je křehká a nedokáže se přizpůsobit zdejšímu životnímu prostředí třeba jako to umí šváb. Je to také důsledek lidské činnosti a takový úkaz, kam by se to mohlo posunovat, kdyby se neudělaly patřičné změny.

Cel: Snažím se nemít smutek, tak máte něco pro nás veselého, hřejivého?

My, bytosti všech ras zastoupených ve Světelné radě vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Všichni se snažíme pomáhat, a jelikož jsou zde jisté postupy, může se zdát, že ve Vaší dimenzi všechno moc trvá. Pracujeme s hvězdnými bratry a sestrami toho času zde na Zemi skrze sny, v meditacích i v bdělém stavu. Léčíme světlem Vaše dávná zranění a zahříváme zchladlá srdce. Probouzíme ty, kteří jsou již připraveni a konejšíme ty, kteří zatím vybrali cestu utrpení. Pracujeme skrze světlo, frekvence, záměr Stvořitele a Vyšší radu (Galaktickou federaci). Prostupujeme Světlem Vaše záměry a pomáháme k realizaci, nabízíme rady a řešení při Vašem tápání. Jsme tu, abychom pomáhali při Vzestupu a my všichni se mohli stát členy vesmírných rad a zastoupení. Obýváme společný prostor a společně o něho budeme pečovat s láskou a hřejivostí v srdci. Amen. Budiž světlo a „einar pas gar“ (nechť je všechno světlo rozptýleno do prostoru).

skrze Kristaaa-el

 

zdroj obr.: eraoflight.com/…/energy-update-and-a-message-from-the-adva…/