Multidimenzionální prožívání část V.

Srdce, láska, vztahy

Plejáďané říkali, že se nám zvětšuje srdce, aby bylo možno vyzařovat více lásky a odstranit tak další závoje. Já si tedy všímám, že kolem srdce se vše opravdu točí. Před pár měsíci jsem řešila téma jako je aktivování srdce, nyní probíhá čištění. Z minulosti odchází obrazy skrze emoce, nic dramatického, spíše to zvědomujete a vidíte jako kus vašeho filmu, který už nepotřebujete.

Když jsem procházela těmi emočními výkyvy (viz mé předešlé části), tak srdce dost bolelo. Různě to v něm dloubalo a občas i dost nepříjemná bolest. Teď je už jiná fáze. Rozličné bytosti mi něco dělají se srdcem. V Průhonickém parku jsem ukotvila éterickou katedrálu a z ní vystoupily různé bytosti a jedna mi vložila leknín do srdce. Jiné bytosti se ho dotýkaly, neustále ho někdo „přenastavoval“, ať už můj přítel zde na Zemi nebo bytost Ra.

Jak se propojuji se svými já v jiných realitách, dochází také k vyrovnávání, propojování a léčení srdce. Velice legrační je, že potkávám v jiných realitách bytosti, o kterých vím zde v těle. Je to velmi dobrodružné. Chvíli se vám to motá dohromady a prostupuje skrz a tak je dobrý se v tom zorientovat a trochu si to uspořádat. Když jsem byla příliš tam, nebylo to v pořádku tady a začalo mě to příliš vystřelovat nahoru, což znamená dost nepříjemné stavy na psychice. Takže volím strategii propojení ale zároveň jasné vymezení, které já je kde, a následné jasné rozdělení.

Co je to vlastně láska? Zde na Zemi dosti zneužité slovo a pokřivené. V mnoha romantických filmech je nějaké drama, pak hysterické odcházení, bolest, závislost a neschopnost žít bez druhého. To pro mě není láska. Láska je pro mě svoboda a cit, který jde ze srdce. Je jedno, jestli ten cit jde k někomu nebo něčemu.

Na vztahy ani na lásku nejsem expert. Spíše budu psát o floře, ale poslechla jsem své Průvodce a něco vyjádřila zde. Poslední dobou prožívám lásku více a v různých aspektech. Mé srdce vyzařuje lásku v jiných úrovních a řeší tam také téma hranic. Kde je vzájemná spolupráce, kde je domluva duší na určitém projektu a kde je již využití a samostatný záměr jedince?
Nevím přesně co je to láska a jak ji mám vyjádřit. Jen vím, že láska není kontrola toho druhého, omezování a zakazování. To slyším kolem sebe. Že někdo nedovolí někomu, aby šel do hospody třeba, aby jel na seminář, aby odešel úplně. Láska je volnost a čekání a také trpělivost a věčná touha bez podmínek.

 

Zdroj obr.: z//esotericanabel.com/2013/09/10/el-rayo-rosa/