Multidimenzionální prožívání část IV.

Znáte ten pocit, když jste něco nezvládli? Kdy vás ochromil vztek a zoufalství a vykonali jste něco pod touto emocí? Tak to se mi přesně stalo. Ve vzteku a bolesti jsem slovem urazila bytost dost blízkou, protože jsem nebyla v té chvíli schopna vidět souvislosti a vyšší záměr. Ve svém úzkém pohledu jsem nazírala na určitou skutečnost (bytosti tomu říkají pohled mravence) a zhodnotila chybně situaci. Když jsem prozřela, tak jsem zas spadla do jiné emoce a to prosím do sebedestrukce. Hlavně, že jsem Hvězda jasná. V emocích mám tedy pěknou práci ještě. Zejména týkající se niterních záležitostí. Jo dobře zvládám nějakou situaci na dálnici nebo útok od člověka přes messenger, ale nezvládám odmítnutí a nezájem, když předtím byl soulad a velká spolupráce. Říkám si, proč zrovna já musím mít tak přísné učitele zeshora. Proč tam nemůže být nějaká jemná bytost čisté lásky, která by na mě vysílala vlny soucitu a klidu. No, protože já potřebuji přesně takového učitele.
Už na výcviku psychoterapeutů jsem měla takového. Byl tam vždy pro mě, ale zároveň byl největší kritik mého učení se být terapeutem a šel tvrdě po mně. A víte, co bylo po pěti letech výcviku? Setkali jsme se na Petříně a on byl tak hodný. Jeho úkol byl naplněn. A já brečela a tázala se sama sebe: bylo toto potřeba? Tolik přísnosti a bolesti a slz? Oh, ano. Bylo.

Tento učitel je nehmotný, a jsou tam i jiné bytosti, které se zjevují, někteří jsou přísnější, někteří spíše mateřští a foukají na bolístky, a někteří se se mnou nemažou. Běda, jestli poklesneš!, řekla mi velmi mocná bytost. A pak mi dala dar, kterého si velmi vážím. Je to pro mě čest.

Chtěla bych být vesmírnou rytířkou, umět rozlišovat a umět bojovat, když je potřeba. Zatím se potácím se svým mečem a padám pod jeho tíhou. Mé brnění je slabé a neúplné. Můj ochránce nade mnou bdí a čeká, jestli se vzpamatuji. Moji Strážci se smějí a chvílemi jsou jak na trní. Ale jsou tu, neodešli, nevzdali to se mnou. A já jim za to děkuji.

zdroj obr. ze stránek Grace Solaris High Arcturian Council