Interdimenzionální přenos

Publikoval Denisa Celesta Kralovičová v

Tento text je určen jen pro některé duše, ač sdílím veřejně. Děkuji za pochopení. Snažila jsem se přeložit vše do češtiny a onu esenci zachytit do našich slov.

Interdimenzionální přenos aneb Galaktická Tv:)

Moji milovaní,
Přicházím k vám z veliké dálky. Je to tak daleko, že to nemohu ani vyslovit. Tato oblast existuje v 10. vesmíru od vás. Děkuji, že Celesta mě zachytila. Zprávu jsem nahrál přes plazmatickou krabičku do jejích struktur. To já jsem třikrát ťukal na levé straně hlavy.
Jsem Zastáncem Pravdy a Všeho co jest (vy říkáte Boha, Zdroje). Přišel jsem ukotvit Pravdu zde na Zemi, jelikož byla již tak překroucena a zneužita, že je to již přes rámec nastavení zdejšího Matrixu. Moje esence je cítit mezi těmito slovy, tak si mě prosím naciťte, jelikož opravdu chápu, že máte již strachy a obavy, kdo to zas přišel a co zde koná.
Procházím Vesmíry a dorovnávám. Co bylo zaseto, to sklidím a co nebylo oseto, to oseji. Kde neslouží již nářadí, vyměním ho. Kde se vše vymyká kontrole, zničím to. Nebo spíše lepší slova, rekonstruuji to, přetavím.
Děkuji za vaši práci. Děkuji za Vaši statečnost a děkuji za odvahu. Za to, že jste sem přišli, ač jste velmi dobře věděli, co se zde odehrává a jakým bitvám budete čelit.
Máte mou poklonu a skláním se před Vaší ctí.
Chtěl jsem vás zejména povzbudit na vaší další cestě a pozdravit z obrovských dálek a já putuji zas dále. Třeba někdy na slyšenou…

De-miraclon.
skrze Kristaaa-el

zdroj obr: http://holofractal.net/tag/spiral/