Galaktická federace hovoří I.

Publikoval Denisa Celesta Kralovičová v

Interdimenzionální přenos aneb Galaktická TV:)

Galaktická federace hovoří I.

„Jsem velitel Galaktické federace, není potřeba se mě obávat (pozn. Cel. Včera v noci jsem vnímala silnou osobnost, jakousi moc, ale ne tu negativní, co máme na Zemi, ale Sílu a Moc světelnou, neumím to popsat, věděla jsem, že to je teda někdo hodně vysoko a zároveň plný Lásky a v tom mi došlo, kdo to je).
„Mluvím k vám z plavidla, vesmírného korábu, z prostoru, který je dost velký z vašeho úhlu pohledu, pro nás je obyčejný, tak akorát“ ..směje se…“Před pár lety si Celesta tolik přála navázat komunikaci s námi a dalšími, a když je to tady, má z toho mírné obavy a myslí si, jestli jí opravdu již„ nehráblo“ (pozn. Cel: používá má slova). Ono když to přání přijde, je pak velmi hmatatelné a silné, než když člověk zatím sní a vytváří si budoucnost. Jistě jste si všimli, že se u vás zrychlil čas, v podstatě jste již někteří v jiné dimenzi a pak také vaše myšlenky mají jiný kmitočet a v čase se projeví mnohem rychleji.
Celesta si zvyká na naši frekvenci a u toho se cpe jídlem, protože se potřebuje zahmotnit, aby nám neulétla z Gaii“ …směje se opět. „Mnozí si mě představovali jako nějakého pozemsky vysněného Boha, ale jsem jako Vy. Jen mám větší rozhled a dokáži udržet neustále vysokou frekvenci tvoření. Přišli jsme sem a stále přicházíme z velkých dálek (měřeno vaším měřením) a z jiných časů a realit, abychom pomáhali v Osvobození. Tato galaxie byla okupována rasami, které si nepřály mír a klid a vytvářely nepokoje a bořily časoprostory svými neutronovými zbraněmi. Gaia je poslední v okupaci a chýlí se vše ke konci. I tento prostor bude/je osvobozen. Brzy i Vy pocítíte změny a budete se těšit z nových životních etap a možností realizace vašich záměrů a tužeb. Doposud jste spali a spoléhali se na ty mocné nad vámi, kteří to nemysleli s vámi a potažmo s planetou dobře. Měli své záměry a své cíle a ty byly v rozporu s naší ústavou, s naší galaktickou úmluvou. Proto jsme tady! Já Ashtar Sheran volám všechny, kteří čtou tyto řádky k vytváření klidu a míru, z vašich „láskyplných bublin“ tvoříme pak s dalšími další „bubliny“, které ovlivňují dění. Zároveň kontrolujeme druhou stranu, abychom měli přehled, kam se ubírá a kde se s ní potkáme. Nevím, jestli je to plně srozumitelné. Jsme v jiných časoprostorech a dochází ke střetům a setkáním a pak zase jsme jinde. Potřebujeme udržovat pozemské pracovníky v klidu, a ne v chaosu, a tak oslovujeme ty, kteří nás slyší o pomoc a hovoříme skrze řádky. Bude čas, kdy budeme komunikovat i s obrazem. Nyní je možno vnímat náš obraz přes třetí oko, jsme viditelní, můžete nás spatřit, pokud si to budete přát. Děkujeme za pomoc a přejeme mnoho krásných zážitků skrze Matku Zemi, skrze frekvence fauny a flory a půdy. Zdravíme Vás. E hay sincular, na maha yest.

Pozn. Cel: Na FB a internetu vůbec jsou fake (mylné) info o této bytosti, druhá strana vytváří falešný obraz o jakémsi prorokovi, je to zpatláno s křesťanstvím a dalšími egregory, poznáte to podle Srdce. Jsou i pravdivé info o Ashtarovi, ale píši tuto info, abyste to dokázali více rozlišit.