Bytost RA hovoří II.

Interdimenzionální přenos aneb Galaktická TV:)

Bytost RA hovoří II.

Jsme rádi, že se k tobě dostal Strážce záznamů. Poslali jsme ti ho. Sami vidíte, jak lidské bytosti mají intuici a dary slyšení. Petra uslyšela, že máme další zprávu a druhá Petra ti předala krystal. Nemějte stále pochybnosti. Víme, že do vás byly zasunuty různé implanty a vzory, ale ty se dají nyní vyndat a rozpustit.

Já jsem RA a hovořím k vám všem: Přineste si krystal a společně naciťujme. Klaďte si otázky: Kdo jsem? Odkud přicházím? Jaký je zde můj důvod bytí? Proč vlastně jsem tady? My vám přes krystaly můžeme dát odpovědi. Nejvhodnější je si vzít papír, tužku nebo rovnou počítač, protože odpovědi se mohou lehce vytratit z vaší mysli po přijetí.

Dále chceme mluvit o Tachyonech. Mnoho lidí se jim stále vyhýbá. Obává se jejich síly. Kdo je připraven, může se obklopit též touto vibrací a komunikovat se svými hluboko zasutými traumaty a bolestmi a osvobodit se již.

Toto sezení bude takové užitečné pro ostatní. Je potřeba předat praktické záležitosti. Pochopili jsme, že ty teoretické nedokážete tolik uplatnit pak v bytí (ve vaší praxi).
Čím dál více lidí pociťuje obrovskou únavu a neschopnost nic dělat. Je potřeba vyčlenit určité záležitosti, kterými se zabývat a kterými již ne. A to myslíme ve všech úrovních. Mentální, tedy na úrovni tvoření vět, manuální (některé činnosti je třeba již opustit), vztahová úroveň (mnoho vztahů nechat rozplynout a poděkovat za učení), zaměřování pozornosti (nezaměřujte svou pozornost na věci, které s vámi nejsou v souladu, které vám ubírají energii). Další úrovní je tělesné cvičení. Je zcela jedno jakou techniku zvolíte, jen doporučujeme klidnou energickou techniku, nikoliv běsnění v posilovnách, kde máte ještě větší stres. Úroveň potravinová: některé potraviny opravdu nejsou pro vás vhodné, zejména ty hodně zpracované, ty neživé a plné přidaných látek. Zaměřte se na potraviny z přírody, někdo potřebuje zvířecí těla, někdo zas rostlinná. Kameny jíst nemůžete, haha (smích), ač by byly vcelku přínosem. No vlastně jsou tam výjimky, např. Křemelina (směje se stále).

Celesta: No jsem ráda, že máte rádi humor. Haha. Hned mi to připomnělo Kamenožrouta a maskování mého Strážce, abych ho tenkrát přijala. Kameny máme rádi, jsou pro nás takové bezpečné a moudré.

O přírodě jsme již hovořili mnohokrát v našich poselstvích přes jiné bytosti. Všimněte si též, že zájem o Přírodu vzrůstá. Je to pro mnoho důvodů. Zvuky, které vytváří rostliny, zvířata a kameny jsou velmi léčivé a ladí s vaším biologickým tělem, na rozdíl od zvuků dráždivých z průmyslové výroby, rachocení motorů apod. Proto je takový lesní porost léčebna a nabíječ energie. Kde můžete, tam tvořte přírodní koutek. Skrze rostliny přijde hmyz, skrze hmyz, přijdou ptáci a další druhy. Toto vše vám pomůže lépe zvládnout transformační proces a více se napojit na sebe, na své pravé konání, na tvorbu a záměr.

Jsme kolektiv bytostí z Plejád a zdravíme převelice lidské druhy, duše ze všech koutů vesmíru, toho času zde na Zemi. Milujeme vás, uctíváme vaše dary a schopnosti, podporujeme vás na vaší cestě a žehnáme vám zde na Zemi při vaší misi, přejeme mnoho odvahy a sil k překonání překážek, ke zvládnutí vašich úkolů. Jsme zde, jsme podporou, volejte nás v nesnázích, neobávejte se jiných bytostí, jsme všichni z jednoho Zdroje.
Děkujeme.

Kristaaa-el

 

zdroj obr.: https://www.disclose.tv/pleiadians-and-the-true-meaning-of-…