Multidimenzionální obrázky pro duchovní vývoj jedince

Před časem měl otázky na An-ab-el (a) milý muž a nyní jeho Duše chtěla ozřejmit více skrze energetické multidimenzionální obrázky. Musím říci, že rytíři jsou má srdeční záležitost, takže jsem byla silně emočně zatažena do příběhu. Jelikož tato úžasná bytost povolila sdílení, dovolujeme si spolu s Michalem a „rytířem“ sdílet část jeho poselství i pro ostatní:

Červený obrázek: hořící pochodeň, srdce, princezna
Petardy a sláva čekají tě. Ty náš rozmilý. Však nyní sám sebe začínáš vnímat a na svou novou cestu se vydáváš. Ach, jak my jsme rádi, my tě tolik známe a oceňujeme. Tvá milá čeká tě a vzhlíží k tobě, v posvátné úctě tě má a čeká na spojení. V jiné dimenzi se potkáte, čas není, tak nebuď netrpělivý. Posvátnost sama tento okamžik spojí a přitáhne k tobě. V područí světla vstanete a svůj slib vykonáte. Do sebe se vnoří vaše světla a splynou v jediné.
My budeme nyní dohlížet na přípravný proces a sledovat tvou cestu.
Znaky dole: Ooh, my píseň pějeme pro Tebe nyní ..Ty náš milovaný rytíři, ty vůdče náš, pro nás tolik znamenáš, pro nás jsi byl stvořen, my v úctě tebe máme, my tebe uznáváme..

Oranžový obrázek: dveře, brána, portál. Kdo projde branou, bude osvícen. Z povzdálí je slyšet šepot křídel. Projdi branou a uzříš jasné světlo.
Znaky nahoře: Ach, Askerione, tak dlouho jsi otálel, než jsi začal srdce otevírat. Už je tvůj čas. Nezapomeň přeci na své sliby, které jsi chtěl naplnit a na svá předsevzetí. Tajuplný svět pozemský tě tak lákal a ty jsi přišel na Zem, abys svůj úkol zde naplnil. Nebuď tak nesmělý a projdi již branou a uzři světlo své.
Znaky nalevo: My rytíři Ahu Salem jsme s tebou zde a vedeme tě.
Znaky dole: Bez rozpaků aktivizuj sám sebe, srdce otevírej a náležitě se připravuj na svou Misi. Je už čas postavit se všemu čelem a konat.

Kolo života: roztáčí se ve směru, který v sounáležitosti s tebou jest.
Znaky nalevo: Pramen/zdroj poznání bude přiveden do tvého života skrze majestátnost stromů. Proto dbej nyní na bratry rostlinné říše, na jejich vyzařování, které tě může tolik obohatit. Může ti předat vědění i dary a rady pro tvé další kroky. Na oplátku ty jim předáš své vědění. Prastará moudrost bude propojena a znásobí se tak.
Znaky napravo: Hymna: My rytíři, pějeme nyní píseň pro tebe. Bys stanul ve vřavě bitevní, bys s námi bojoval za Pravdu a Lásku, za touhu a poznání, za přinášející Jas rozprostírající se koukolem. Bys prohlédl již čirým zrakem vše skryté, bys posunul se výše a poznal Zdroj samotný. Amen.

Zde ještě reakce na obrázky a překlady:

„Som šťastný, že ste mi pomohli sa zas posunúť vo vývoji. Sprostredkované informácie sú úžasné, aj obrázky sú úžasné. Keď som to čítal prvý krát s otvorenými ústami, po celom tele zimomriavky (husia koža). Fakt nádherné, očarujúce, miestami poetické, ale aj drsné (temnota), skrátka super. “