Energetické multidimenzionální obrázky pro duchovní vývoj jedince

Velmi nás těší s Michalem Váš zájem o naši novou společnou službu: energetické multidimenzionální obrázky zachycující Váš vývoj. Vybrali jsme tři jedné milé dámy na ukázku. Zde překlad Light Language a níže jsou vyobrazení:

Bytost s třemi „líhněmi“: posvátnost okamžiku, početí nového
Znaky nahoře: Sundej si kříž z ramen a nenos již nic těžkého a objemného na svých zádech. Dost bylo obětí a dost bylo námahy. Nyní jsi volná a svobodná a upřednostňuj své touhy a zájmy, svůj duchovní vývoj.
Napravo znaky: Tvá touha se vyjasní. Nadejde posvátný okamžik uskutečnění záměru. Prosvěcena naším světlem budeš a vnímat nás též budeš. Však provázíme tě tak dlouho a jsme tu s tebou.
Znaky ve fialové líhni: Jako kapka v oceánu se rozpustí do velkého celku (vody), budeš součástí velkého Plánu uskutečnění.
Znaky ve žluté líhni: Projekce vaší mysli je uzamčena v časoprostorové kapse. Je potřeba ji odemknout, dostaneš klíč. Odemkneš bránu, projdeš a pochopíš vše v souvislostech. Je zapotřebí přestat se obávat a brzdit sama sebe svým strachem. V prostoru najdeš též své Průvodce a zázemí na další kroky. Nezapomeň se rozhlížet kolem a sledovat veškeré děje.
Znaky dole: Posvátnost okamžiku je určena tvým nastavením. Až budeš připravena, sděl nám to a my provedeme aktivaci tvého vědomí a přiložíme návody. Pro utváření nových představ bytí nenaléhej na sebe sama, nech se vést svým klidem a soustředěností. A tak se staň.

Obrázek váza: energie: harmonie, klid, vyváženost
Znaky napravo: průtok energií bude uvolněn, otevři své srdce sestro naše, my tě sledujeme, my víme, kdo jsi, my tě milujeme, my tě v sobě nosíme
Znaky nalevo: Průtok energií byl pozastaven kvůli nadměrné aktivitě tvé páté čakry. Museli jsme přenastavit celý systém. Otáčení změnilo směr, frekvence je odlišná a záleží teď čistě na tobě, zda-li toto celé přijmeš a ukotvíš na Zemi. My ti pomáháme se zdejším prostředím, abys více splynula. Cítila se už konečně více v bezpečí.

Modrý obrázek: tvůj nový šat, tvá nová uniforma kosmická
Vidíš ten prostor za ní, ach ty tam můžeš vstoupit, ty máš povolení. Vydej se s námi vstříc novému dobrodružství. Jít až za obzor, až tam kam, nevidíš.
Znaky okolo: Tvé poznání se nyní prohloubí a budeš vedena k zázrakům. Přes modrá mračna projdeš do obzorů nových, nepoznaných a tam spočineš, bys zažila sama sebe, bys uzřela sebe v novém ošacení. Tvá důmyslná příprava je v procesu a zmocní se tě touha se tam vydat. Až budeš připravena, vykonej tak. Pro tento zážitek ses vydala z koutů dalekých a situována jsi nyní v pomezí, kde možno vykonati mnohé. Proto je to podstatné nyní pro tebe.
Znaky na kápi: Poloviční pravda bude vyplněna druhou půlkou a složí se v jeden velký celek. Prostřednictvím myšlení založíš nový systém svého sebepoznání. Posmutnělá xxxxx.

 


autor obrázků: www.zit-v-srdci.org