Déva prosí o pomoc

Obrátila se na mne paní Helena s tímto dotazem: Drahá Celesto, můžete pomoci zprostředkovat komunikaci s Dévou léčivého pramene? Chtěla bych zjistit, jak se jí daří, a zda má nějaká přání, která jí můžeme splnit.

…mluví Déva…“Prosím o záhnědu (stačí mi malinká) zakopat někam do země blízko vody….Milá Celesto, jsem opravdu smutná. Smutná z toho, že lidé mě nevidí, nevnímají a využívají naši vodu jen pro povrchní účely. Děkuji Helence a jejímu manželovi, že alespoň vyslyšeli mé volání, můj pláč. Jsem bytost vodní, ale emoce mám, cítím smutek a zoufalství jako lidé. My bytosti této lokality bychom rádi, aby si lidé více vědomě nás všimli, s námi se spojili a mohli jsme vytvářet více harmonie na planetě Zemi. Na některé věci jsme krátké, sami to nezmůžeme, potřebujeme někoho ve hmotném prostředí na změnu v hrubších vibracích (kopání, přeměna krajiny, vysazování rostlin a stromů). My můžeme na oplátku podpořit růst těchto rostlin a stromů, vodě dodat více léčivé vibrace, lásku vysílat lidem i planetě. Prosím sdílejte toto mezi vědomými dušemi. Pokud se více vědomých duší spojí, může z toho být velká práce, velký užitek.“

Drahou Helenku a celou její rodinu jsem propojila s Dévou na úrovni srdce. Vytvořila jsem posvátné místo blízko vodního zdroje v lokalitě Kostelec u Zlína. Jedná se o éterickou katedrálu, která se nachází nad lázněmi v jemnohmotné úrovni. Tato katedrála je z blyštivého materiálu, světélkuje do modra a při vstupu stačí poprosit  bytost, která ji střeží, o vstup. Katedrála slouží k očistě od rušivých energií a dobití při velkém vyčerpání a únavě. Stačí si mentálně představit, jak tam ležíte a vstřebáváte ono modré světlo vysokých vibrací přes srdeční čakru do celého těla. Vstup je zakódován pro nízké vibrace.

 

pozn. obr : Dévu zachytil kresbou pan manžel paní Heleny