Harmonizace zahrady na Lounsku

Přijela jsem do malé vesničky blízko Loun a celé mé tělo velmi ztěžklo. Na srdci jsem měla balvan. Takovou energii jsem již zažila, když se jednalo o bloudící duše uvíznuté a zatěžkané silnými emocemi strachu. Tentokrát se jednalo o nějakého Němce, který byl připoután ke kusu náhrobku mezi dřevy v kompostu. Duši jsme s paní Lenkou odvedly a přidali se i jiní, využili světelného portálu a odešli v lásce pomocí Archanděla Michaela. Náhrobek jsme odstranily a bude odvezen někam na hřbitov.
Ihned se energie v prostoru zvedla a cítila jsem konečně krásu zahrady a starého domu. Rostliny byly v dobrém stavu. Dva stromy potřebovaly ošetřit rány, jinak byla zahrada s láskou udržovaná.
Na obvodu pozemku jsem vytvořila ochranný plot z Křištálů a Růženínů, uprostřed pozemku jsem ukotvila v éterické rovině obrovský Růženín a spojila ho s duhovým mostem s Bukem rodiny na vzdáleném vrcholu. Žádala jsem draky na vrcholcích u Loun na druhé straně o propojení s prostorem, ale ti se smáli hurónským smíchem… nakonec se uvolili pracovat pouze s paní Lenkou, pomoci jí otevřít více srdce a propustit strachy a obavy.
Skřítci v prostoru prosili o krystal na větší kámen, který paní Lenka měla jako menhirek a vodní bytost žádala znovu o Leknín v jezírku, který tam kdysi byl. Z rostlinné říše se nahlásily tyto druhy: Vřes, Blahovičník Blatouch, Jeřáb ptačí, Proskurník, Vlčí mák. Nakonec ještě přírodní bytosti v prostoru požádaly o vytvoření skalky a nasazení skalniček.
Nakonec jsem doporučila odvézt věci z kůlny a okolí, které zbytečně zatěžují prostor starou energií, která již neplatí. Tyto věci nikdo neužívá a pouze tam jsou. Věřím, že nyní se bude v prostoru všem dařit lépe a sestra paní Lenky se začne cítit i více v bezpečí v domě.
Pozn. ke drakům: Draci vědí, jaké je duchovní otevření lidí a čekají, až člověk dosáhne určitého stupně, kdy je schopen s nimi navázat kontakt. Toto vidí u paní Lenky, proto s ní chtějí pracovat v oblasti srdce a pomáhat jí. Ostatní majitelé pozemku, ač jsou hodní lidé, nejsou připraveni uznat jejich existenci a více se s nimi propojit. To byl důvod jejich smíchu. Prosím neberte to jako výsměch, oni mají specifický humor nám lidem někdy nesrozumitelný.