Harmonizace zahrady a domu v Praze

Měla jsem tu čest harmonizovat prostor u manželů, ke kterým mě váží dávná pouta. Jejich prostor byl ovlivněn určitým zásahem, který muž dostal v meditaci, že má provést. Takže já navázala na toto tvoření a onen Strážce poslal muži i ženě vzkazy. Tyto vzkazy byl mířeny do jejich duší, jak Strážci to umí, a vyvolaly v srdci emoce.
Do zahrady se přihlásily tyto rostliny a stromy: Pieris japonská, Dřín, Bobkovišeň, Kakost, Borovice, Třešeň okrasná, Prvosenka, Netřesk, Bohyška, Máta, Okrasný česnek, Rozmarýn, Přeslička, Mák setý, Růže žluté a oranžové barvy. Zahrada by též ráda prvek vody, nejlépe spojen i se zvukem.
Plot v éterické rovině vytvořen byl ze zeleného fluoritu, též ukotven tento kámen na pozemek byl spolu s růženínem, který vyčistil určité vlivy, které bylo potřeba již ukončit a nezabývat se onou záležitostí. Oba manželé jsou Starseeds a jejich rozvoj a vývoj je úchvatné sledovat. Pokud se tvoří ve dvojici, tak rychlé to je, než sám se člověk plahočí a druhého pak táhne. I přeji jim další pokroky a žehnám na jejich cestě.

Kristaaa-el