Harmonizace zahrady a domu u Jílového

dav

Projížděla jsem oblastí kolem Jílového u Prahy.  Navigace mě táhla nehostinnou krajinou, průmyslové chátrající stavby, silnice plná děr, energie nepříjemné.  Náhle jsem se ocitla v údolí.  Krajina se proměnila v kopcovitou, viděla jsem příkré stráně, pečlivě uspořádané zahrady a krásná lidská obydlí. Byla jsem ve zcela jiných energiích.

Paní Irenu a pana Jaroslava jsem neznala, komunikovali jsme jen po emailu a  telefonu.  Bylo náročné parkovat  v příkrém svahu, takže pan Jaroslav se mi jal pomoci.  Když jsem viděla jeho tvář, musela jsem se smát.  Vesmír má smysl pro legraci a propojuje lidi dohromady. Však jsme se již potkali, před deseti lety na konstelacích!  V domě mě přivítala usměvavá klidná bytost jménem Irena. Bylo mi tak nádherně, cítila jsem se tam jako v Indii. Voněly tam vonné svíčky a hrála příjemná  hudba.  Po hodině  a půl strávených za volantem to byl pro mě balzám.

Při náhledu předem třetím okem jsem v prostoru viděla skřítky, jak si nosí houby.  Hlásil se mi Plamének, že chce více stínu a vody na kořeny, žáby prosily o obezřetnost při sekání sekačkou. Zdravily mě smrčky a borovice.

Po uvítacím kafíčku a domácím koláči jsem si šla nacítit zahradu.  Zahrada byla původně ve  svahu, před pár lety byla navezena půda a zahrada byla rozdělena do čtyř oddělených prostor. Čím se šlo níže, tím energie byla hustší a jakoby smutnější.  I když paní  Irena  věnovala mnoho péče a lásky své zahradě, nebylo to ono, jakoby té lásky bylo málo a chyběla tam harmonie. Cítila jsem smutek, zejména v dolní části zahrady, kde byla navezena suť a další odpady ze staveb.

Irena a Jaroslav chtěli  spolupracovat , takže jsme společně umístili krystaly a ametysty do půdy a některé krystaly též nad  Zem , na viditelná místa. Mentálně jsem umístila obrovský krystal do středu zahrady, který se proměnil v Růženín, místo si žádalo více Lásky. Zahradu jsem propojila s jehličnatým lesem na levé straně, smíšeným lesem uprostřed a dalšími lesy na pravé straně na obzoru.  Kolem pozemku  jsem  udělala  plot z krystalů.  Děkovala jsem Matce Zemi za spolupráci a všem přírodním bytostem, které se shromáždily okolo.

Byla jsem požádána, abych se podívala ještě na ložnici. Ložnici vnímám velmi intimně, nerada chodím do těchto prostor, ale cítila jsem blízkost s těmito dvěma bytostmi, takže jsem svůj stud překonala a vydala se po schodech do patra. Energie se zcela proměnily. V ložnici byl chlad jako v márnici. Cítila jsem přítomnost nízkovibrujících entit, které se dostávaly do prostoru přes dvě zrcadla.  Když byla zrcadla odstraněna, energie se mírně zlepšila. Společně jsme meditovali a prostor vyčistili. Bytosti světla prosily o podporu ve hmotě a  krásná bílá socha anděla byla tak přemístěna z obýváku do ložnice.

Do budoucnosti mě zajímá, jak se situace s ložnicí bude vyvíjet. Je zapotřebí ještě vymalovat, protože modrá barva není jistota a bezpečí a energicky jsem se propadala do hlubin moře, takže jsem doporučila barvu změnit.  Irenka a Jarda jsou dostatečné silné bytosti, aby energie samy udržely a svým světlem zářily do prostoru, záleží na jejich síle a vůli.

Byla to pro mě nádherná práce a milé setkání.  Jsem vděčna Ramoně a Mistrům Akášy, že mi napomohli k realizaci mého poslání. Cítím se platná zde na planetě a ukotvena ve svém středu, pevně propojena  s Matkou Zemí.