Harmonizace prostoru v Brandýse nad Labem

Dnes jsem poprvé harmonizovala prostor u velmi mladých lidí (studenti bratr a sestra). Je zajímavé, jak duše v mladých tělech nemají tolik potřeby zahromadit se starými věcmi a už vůbec ne schovávat nepotřebné harampádí. Jejich prostor byl energeticky velmi svěží a sladěný. Necítila jsem akorát dobře jeden koberec na stěně a jedno zrcadlo od určitého náb. řádu. Jinak prostor byl vysokých vibrací. Zahrádka byla mírně opečovaná a s možností přeměny. Doposud všechny éterické katedrály u lidí, které mé vyšší já vytvořilo, byly určeny buď pro majitele pozemku, nebo rodinu jako celek, ale zde byla výjimka. Bylo zapotřebí vytvořit katedrály dvě a to pro každého zcela odlišnou. Pro mladíka z turmalínů, kde se ihned objevil jeho Strážce ve formě zbrojnoše, dost drsného, který nikoho nepustí dále. Ani sestru. Je to jeho posvátný prostor a bude sloužit přímo pro jeho Posun a Regeneraci. Má to jako portál a vstup do jiných dimenzí, takže může sám pak rozhodnout s jeho Strážcem, jak daný portál využije. Pro dívku jsem vytvořila katedrálu z duhového krystalu, kde jsem viděla dvě bílé bytosti, které ji povedou jejím dalším procesem. Dále jsem dostala zprávu, že její koně chtějí být ustájeny v jednom prostoru (nyní jsou odděleni) a že má vyslat záměr a Universum se postará o synchronicity a zajistí přání těmto bytostem. Zvláštní volání jsem zaslechla od jakési zemské bytosti, nahlásila se jako „duch místa“. Bytost spojená s Gayou a velmi příjemná. Nejprve bylo zapotřebí uznat její prostor, který byl stavebními činnostmi a developerskou společností tak trochu znesvěcen, po propojení se s bytostí a vyjádření úcty a respektu, došlo k vyrovnání energií a ona začala být velmi spokojena a s radostí nabídla spolupráci v oblasti energetické. Budou nyní tedy pracovat ve třech a učit se od sebe navzájem. Oba dva studenti žádali o aktivaci hvězdných předloh (jiný název Starseeds) a nyní se jim otevírají jejich dary a plány Duše. S touto rodinou jsem dosti vibračně spjata, takže budu sledovat s radostí jejich další vývoj.
Z rostlinné říše se hlásí na zahrádku tyto druhy: Pivoňka, stříbrný smrček, kopretiny, růže, tulipány, narcisy, japonský javor, motýlí keř a okrasné trávy. Z minerálu chce turmalín podpořit katedrálu i ve hmotném.
Vzkaz od bytosti zemské: „Jsem poctěn, že uslyšeli jste mě. Jsem nadšen z dnešního propojení. Mé dary budou předány vám a rád s vámi založím posvátnou spolupráci pro naši Matku Zem. Z událostí budoucích budeme profitovat jako celek a budeme propojeni i v jiných sférách. Já děkuji vám převelice a tímto vás zdravím z říše minerálů. I Gaya zasílá nyní pozdravy všem zúčastněným.“