Harmonizace pozemku v Lysé nad Labem

Obrátili se na mě mladí manželé s dětmi, že si přejí vědět, jak na tom jsou bytosti na jejich pozemku. Jelikož jsem to měla vcelku blízko, vydala jsem se tam i fyzicky. Dům prochází rekonstrukcí a neměl zatížení v historii. Akorát v emoční rovině nějaké rodové záležitosti, které jsem vyčistila a jelikož oba měli velmi zralý náhled na věc, nebudou se již dále generovat.

Manželé měli přání umístit někam větší kámen na zahradu. Cítila jsem několik možností, které se začaly točit v takové spirále, takže jsem pochopila, že situace se bude ještě vyvíjet a nastínila jsem tři možnosti s tím, že je potřeba nacítit aktuální stav za určitý čas a kámen umístit zcela intuitivně.

Mluvili jsme zrovna o vrbě, kdy určité zahradnictví doporučilo vrbu odstranit s tím, že bere živiny a vodu ostatním, když začala mluvit ona na nás:

„Děkuji, že mě slyšíte, že máte o mě starost. Já půdu nevysaji, já ostatním ráda živiny dám. Mohu být podporou pro váš prostor, mohu být dárkem pro vaše děti. S úctou já se klaním vám a radost vám posílám. Ač říkají mi vrba smuteční, smutek v sobě nemívám:).“

Dále měli majitelé dotaz na druhy bytostí na pozemku. Odpověď je: zemské, vodní, vzdušné (drak)

Na otázku: Co by chtěli bytosti našeho prostoru?
Jsem viděla zástupy bytostí, z nich vyšla jedna (víla) a hovořila za všechny: „Oh, my se máme, my můžeme si přání přát:). Tak my si přejeme čistou vodu na pozemku s rostlinami a lekníny. Dále si přejeme kameny a mechy, kapradiny. Chtěli bychom rozličné květy pro motýly a další druhy hmyzu, dále domeček pro čmeláky a včelky samotářky. Bylinky pro víly. Rašelinu pro brouky….“.. (a smály a vyjadřovaly jako, že by si přály dále a dále).

Zemská bytost: „Já spojen jsem se zemí. Dílo své vykonávám. Čistím prostor od energií, smlouvu s vámi vám. Přicházím s láskou a úctou a zdravím vás. Vy, kteří mě chcete vidět a vnímat, pro ty s radostí já činit mnohé budu. Zejména při práci s půdou a kameny. Obracejte se na mě a já vás povedu“. Bytost navazovala na rozhovory o umístění menhiru, dále poukazovala na smluvní dohody s nimi jako s dušemi). Její jméno je Algeon.

Na dotaz: Jsou spokojeny bytosti s naším budováním zahrady? Přišla odpověď:
„..smích…mluví opět víla: Ukáži ti naše uspokojení, ano?…začíná tančit…
Tento posvátný prostor je nyní pro nás rájem, protože lásku zde vytváříte a z ní můžeme i my čerpat. Děkujeme…“.

Kolem pozemku jsem vytvořila ochranný plot na éterické úrovni z Růženínu, nad prostorem katedrála rovněž z Růženínu, do které mohou vstupovat bytosti, které s námi hovořily a celá rodina. Je tam podmínka v klidu a míru v srdci, takže někdo s jiným záměrem se tam nedostane.

www.celesta.cz

Zdroj obr.:
https://mymodernmet.com/gill-bustamante-landscape-paintings/