Harmonizace pozemku v blízkosti řeky Labe

Obrátila se na mne velmi milá rodina ze Středočeského kraje, zda-li bych jim zharmonizovala pozemek, který koupili a chystali se tam stavět dům. Po příjezdu jsem nazřela překrásnou lokalitu a dané místo samo o sobě nebylo vůbec zatíženo nějakou negativní energií z minulosti či současnosti. Vytvořila jsem kolem hranice pozemku v éterické rovině ochranný plot ze dvou druhů krystalů, uprostřed pozemku pak ukotvila obrovský Růženín. Pod pozemkem se nachází lesík a ten jsem propojila duhovým mostem s pozemkem přes éterický krystal Růženínu. Z jiné strany jsem propojila místo s Dubovým hájem tím samým způsobem. Při ukotvování Růženínu jsem nazřela káně kroužit v prostoru, což bylo potvrzeno i ve fyzické rovině hlasitým jeho křikem. Tím potvrdila káňata a další dravci (sovy apod.) ochranu pro dané lidské bytosti a manželé byli velmi rádi, protože toto bylo i jejich přáním.

Mezi další otázky k pozemku se zatoulal zvláštní dotaz na vodníka, zda-li je rozhněvaný či ne. Na vodníka se totiž ptala jakási lidská bytost bez vyžádání majitelů pozemku a dostala i patřičnou reakci a vnímala tak onoho vodníka dosti negativně. Nezdálo se mi to a tak jsem se zeptala Strážce a zde je odpověď:

„Bytost vodní mužského vyzařování si ráda dělá šprťouchlata a to zejména u lidí, kteří se domnívají o sobě, jací jsou mistři a ze svého ega vyzařují mocenské postoje. Taková bytost se dokáže zjevit v nějaké, pro člověka ,hrůzostrašné podobě nebo ho vystrašit jiným způsobem, aby mu tím sdělila, že nejde zcela v souladu se svou Duší a může se tak z takové situace poučit. Váš pozemek je plný bytostí láskyplného typu, takže se není čeho obávat. Rizika vidím spíše v rovině lidské a to do budoucnosti, abyste udrželi pevnou hranici a žádali o ochranu. Taková léčivá místa vznikají a vznikat dále budou, protože lidé ve městech jsou auricky vyčerpáni z hluku a toxicity a budou vyhledávat, kde spočinout a kde zregenerovat.“

Dále se nahlašovaly do budoucnosti přesné rostliny a stromy. Byla to tak trochu legrace, protože některé nebyly řazeny do užitkových a moc prosily se tam dostatJ.  V energické rovině jsem ještě zaznamenala automatickou kresbou prostor a zvláštní byly jakési dvě hvězdičky. Zde odpověď na otázku Co znamenají ty dvě fialové hvězdičky?

„Jsou to portály. Představte si to jako hvězdné dveře do Vesmíru, přes kterou přejdou určité druhy bytostí a určitého vyzařování. Ne, nebojte se, nikdo, kdo by byl nízkovibrační přes tento portál již neprojde. To bývalo dříve, kdy nebyla ochrana Planety tak vysoká.“

Jsem opravdu moc šťastna, že jsem se mohla zúčastnit tohoto procesu. Tato činnost je mi totiž nejmilejší, nejbližší a jde mi nejlehčeji. Kounovské řady i Říp mám hodně ráda, ale zahrada, pozemky a jejich harmonizace jsou má srdcová záležitost.