Harmonizace pozemku u Kutné Hory

Měla jsem tu čest hovořit s vodou. Mé vědomí bylo schopno zachytit kus informace, avšak jsem cítila, že voda promlouvá vícedimenzionálně, prostupuje světy. Tato harmonizace proběhla před třemi týdny a potřebovala určitý čas, než mohlo přijít zveřejnění. Oslovila mě velmi láskyplná rodina a já jí přeji mnoho radosti v tomto velmi silném místě, kde mají chatu.

Hovoří Louka:
Pokud se vám naskytne příležitost, tak mě prosím odkupte. Já budu jen ráda. Vytvoříme zde domov pro mnoho druhů. Budete-li ze srdce žádat, i vláha více bude padat. Voda je spojena s lidskými emocemi a je potřeba toto vše čistit v kolektivních úrovních. Malá práce lidí se také počítá. Děkujeme.

Vodní živel hovoří:
Já protékám, já teču, jsem neustále v pohybu. Čím více mě budete (myslí lidstvo) omezovat a usměrňovat, tím více budu vysychat. Mnoho bytostí nevěří na mou přítomnost, na mé vědomí a zaškatulkovali mě do chemického vzorce. Doba se ale mění a lidé se probouzí a začínají vodu vnímat, chápou, že je nositelka života a mění k ní přístup. Doporučuji vám jako rodině vytvořit, co nejvíce možností na chytání vody dešťové. Máte-li vodu, máte ráj na pozemku. Co se týče podzemních vody, jste ještě ovlivněni dalšími a tam se musí posunout vědomí i u nich. Podzemní voda v této oblasti je komplexní záležitost, není možno vytvořit rychlé řešení. Zatím budete muset pitnou vodu vozit a věřit, že jednoho dne se situace promění. Už to, že máte jiný vztah k nám všem, začne měnit celé vaše okolí. Děkujeme.

Zahrada odpovídá na otázky, jaké druhy vysadit:
Jee ..tak já bych chtěla mnoho druhů…, dále vytvořit jezírko, stačí mi na počátku malé plastové v zemi, pro ptáčky, žabky a jiné živočichy. Vím, že vy jste takto spokojeni, ale jestli mohu přeci jen prosit, tak velice prosím o tyto druhy: Rozchodník, Netřesk, Leknín do jezírka, Broskvoň ( z počátku prosím zalévat), Rybízy, Josta, Maliník, Ostružiník, Jahody (chci být i užitečná pro vás), ano kameny byste mohli přinést a vytvořit z nich malou skalku a dát tam ty Rozchodníky a Netřesky, to bude krása. Skřítkové mají rádi tato místa a pak do nějakého stínu dát mističku s vodou, doprostřed kameny, aby se hmyz neutopil. Co se týče krystalu tak prosím na skalku umístit Růženín.

Rodina se tázala, zda-li může místu nějak pomoci, jelikož tam je problém s vodou:
Můžete v meditaci prosit o déšť, představovat si, jak prší, jak vše kvete a bují. Vaše představy jsou silné, jen si věřte. Můžete podporovat přírodní žití, volit materiály jako jsou laky a další prostředky vždy v souladu s přírodou, zřeknout se chemických látek, které nám škodí. Můžete umístit pár budek pro ptáky, kteří nemají, kde hnízdit nebo vysázet husté jehličnany, kde si hnízda časem udělají.

Doprostřed pozemku jsem v éterické rovině ukotvila Aquamarín. Na hranice pozemku se též hlásily tyto druhy krystalů. Viděla jsem velikou bytost ženského vzhledu, měl na krku přívěšek. Tato bytost bude rodinu něčemu učit. Netýká se to jen planety Země, je tam propojení do jiných světů (galaxií). Aquamarín jsem propojila s okolními lesy. Viděla jsem létat nad prostorem dravce. Budou majitele učit komunikaci, mají nyní sledovat znamení.

 

zdroj obr.: originstones.com/project/aquamarine/