Harmonizace pozemku nad Berounkou

Byla jsem oslovena milou dámou na Aktivaci hvězdných semínek a též ohledně Harmonizace jejího pozemku s chatou blízko Hlásné Třebáně. Bylo to vcelku nedaleko mého domova, tak jsem se vydala osobně do tohoto prostoru. Pozemek byl ve svahu s několika rovinami s výhledem na řeku Berounku a lesy nad ní. Místo bylo velmi klidné, hluboké a léčivé. Nebylo zatíženo žádnou lidskou činností. Jen čistá krása přírody a její silné vyzařování.

Rostliny a stromy, které si přály být s touto rodinou byly tyto: Myrta, Jasan, Stříbrný smrk, Borovice, Šeřík, Plavuň, Přeslička, Rakytník.

Nebylo ani potřeba dávat hmotné krystaly do země, celý prostor byl opravdu posvátně energicky čistý. Ve hmotné rovině bylo zapotřebí ještě mnoho práce. Odvézt určité věci a leccos opravit. Byla zde i možnost bydlet tu na trvalo, což prostor sám nabízel jako možné řešení, leč s překážkami pro samotnou ženu s dětmi právě ve hmotě. Jsem zvědava, jak se majitelka do budoucna rozhodne.

V éterické rovině jsem udělala ochranný plot, kde se střídaly křišťály a černé turmalíny a nakonec uprostřed pozemku jsem ukotvila velký černý Turmalín. Je to zejména z důvodu hvězdného spojení paní majitelky a nutného ukotvení jako podpora zde na Zemi.

Pozemek je silně podporován řekou Berounkou. Tento přenádherný živel vody je nyní spojen duhovým mostem s oním Turmalínem. Když jsem se dívala poprvé z prostoru chaty, na řeku jsem přes určité stromy neviděla, ale když jsem šla kousek dál, úplně mě ta energie zavalila. Cítila jsem mohutnost a lásku této řeky a také její pozdravy, které proudily do mého Srdce.

Nad pozemkem jsem dále ukotvila překrásnou Křišťálovou katedrálu, která je ochranné a léčivé místo zejména pro majitelku. Přímo jsem byla o toto požádána jejími světelnými průvodci, kteří dále sdělili, že tam má za nimi chodit a načerpávat sil a dozvídat se nějaké informace k svému vývoji. Katedrála slouží také jako spojení s jejím hvězdným domovem.