Harmonizace pozemku a domu v Brandýse nad Labem

Přišla jsem do dvě stě let starého domu a padla na mě obrovská zátěž. V prvních okamžicích jsem měla tendence se otočit a zmizet, ale přivítali mě tak milí a zářiví obyvatelé, že jsem si to rozmyslela. Všichni byly hodně pokročilé duše, včetně tatínka, kterému bylo šedesát let. Postupovali tak nějak spolu a jezdili k šamanům do Peru na různé procedury. A to byl právě ten zádrhel. Všechny ty věci, které měli v domě, byly opatřeny magií a to různých stupňů a záměrů. Věděla jsem, že do předmětů investovali obrovské peníze, ale nemohla jsem neříci svůj názor a to, aby vše odstranili. Zahrada ta měla o dost lepší energie. Ukotvila jsem tam křišťálovou katedrálu, kterou využijí oba manželé a jejich pět dětí, protože všichni mají otevřené vědomí pro tyto záležitosti. Skrze rostlinnou říši se nahlásily tyto druhy: ibišek, rozmarýn, tis červený, borovice, bříza, lilie, trávy a netřesky.
Vzkazy od bytostí zahrady: „Oh, my se máme. My máme spojení s vámi). Děkujeme, že nás vyslyšíte. Jsme bytosti stromů, jsme kolektivní vědomí ve vašem prostoru a zdravíme vás. My přání jedno máme a to vysaďte nám sem prosím nějaké další bratry stromy. Potřebujeme zvýšit náš poměr i ve hmotném. Oh, děkujeme převelice.“
„My přejeme si jezírko, my víme, že ho plánujete. My radostí skotačíme a radujeme se. Jak blankytná modř nad námi, tak jezerní hlubina pod zemí, udělá nám radost převelikou. My rády ve vaší přítomnosti setrváváme, my roztančíme vás hned….“ sdělily víly.

www.celesta.cz

zdroj obr.://www.bestandestravel.com/what-is-ayahuasca/