Harmonizace pozemku a domu u Oškobrhu

Duše mají rády dobrodružství a tak jedna může být velice spojena s přírodou a tichem a druhá milovat stroje a jejich zvuk motorů. Harmonizovat prostor, kde jezdí několik zemědělských strojů lze. Samozřejmě se pohybujeme v jemnohmotných rovinách, ač v té hrubší je dost hluku a prachu. Prostor si přál vibraci Růženínu a tak jsem ukotvila Růženínovou katedrálu nad malou částí pozemku, kde bylo pár rostlin a tráva. Byl to takový malý ostrůvek přírody uprostřed statku, kde byl provoz.
Katedrála plula v prostoru, nebyla vůbec ukotvena. Bude sloužit drahé majitelce k regeneraci po práci s lidmi a k učení.

Je-li vytvořen takový prostor ve vyšších dimenzích, duše se tam rádi zdržují a učí se od různých bytostí, které jim jsou blízké, jelikož tyto bytosti mohou vstupovat do tohoto prostorou hravě, kdežto do naší dimenze se jim buď nechce, což se tedy nedivím, nebo by je to vyčerpalo.

Hranice pozemku jsem vytvořila z duhových krystalů a kyanitů. Veškerou energii jsem napojila na vědomou ženu, která tam žije, jelikož bych nechtěla zasahovat do duchovního vývoje jejího muže. Každý má svůj pravý čas a není potřeba někoho urychlovat. Na druhou stranu jistý vliv to mít bude a může změna pomoci s jeho „probouzecím procesem“.

Duchovní místo od předků napojené na Slunce (vrch Oškobrh) jsem propojila s katedrálou. Z jedné části byl krásný les, ale lidé tam neradi chodili. Táhli tudy husiti a bylo tam dost krveprolití. Nechtělo se mi nořit do těchto energií. Posílala jsem alespoň diamantovou esenci a prosila světelné bytosti o vyčištění. Nad prostorem kroužil drak, který byl Strážce majitelky. Neměl moc zájem o čištění lidských záležitostí, soustředil se na jiné úkoly. Do prostoru se přihlásilo pár rostlin: meduňka, máta, tymián, růže, kopretina. Přírodní bytosti se zdržují spíše kolem domu ve stromech a v blízkosti vodních zdrojích, takže drahá žena se může s nimi radostně propojovat.

Kristaaa-el

zdroj obr.: walkingterrachrista.com/ tag/heart-essence