Harmonizace pozemku a domu na Berounsku

Publikoval Denisa Celesta Kralovičová v

Byla jsem oslovena, abych harmonizovala menší pozemek a dům na Berounsku. Jednalo se o starší dům, ale nádherně zrekonstruovaný v dobovém stylu. V domě jsem cítila dva druhy energií, velice příjemných vibrací. Uprostřed domu jsem ukotvila Růženín přes diamantovou spirálu do vesmíru a do středu Gayi. U Růženínu je bytost ženského vyzařování, která má nyní na starosti harmonii v domě. V domě jsem vnímala majitelů pejska jako takového čističe energií.

Uprostřed zahrádky jsem ukotvila éterický Melounový turmalín a kolem pozemku též tyto krystaly. Co se týče vody, tak jsem prosila vodní bytosti o harmonizaci vodního živlu, energicky jsem napojila pozemek na nejbližší říčku. Sdělila jsem majitelům, že bylo by dobré toto posílit i ve hmotě a mít alespoň malé jezírko, jako zdroj vody pro drobné živočichy. Rostliny a stromy, které chtějí k této rodině: Máta peprná, Anýz, Šalvěj, Oregano, dále Proskurník, Růže, Divizna, Meruňka, Třešeň.

Vzkaz od bytostí na pozemku: My víly vodní, Rusalky též nazývané, zdravíme vás. Do tohoto prostoru ochotny jsme vstupovat a posílit zdejší klima a harmonii, avšak prosíme o více zeleně a péče o rostliny a stromy. My rády se obklopujeme hojností, životem a vzruchem, což čerpáme ze zeleně a vody. Kéž by tu mohly býti Lekníny a vodní trávy. To by byl i pro nás ráj. Děkujeme za ukotvení Růženínu a Turmalínu a tímto bytosti zdravíme z éterických výšin přicházející. My rády pomůžeme vytvořit rajskou zahradu a k této činnosti se i hlásíme.

 

 

 

Zdroj obr: www.gemrockauctions.com/auctions/1295-cts-watermelon-tourmaline-slice-902385