Harmonizace firmy a studánky

Publikoval Denisa Celesta Kralovičová v

dav

Jely jsme tentokráte s kamarádkou čistit a harmonizovat firmu v Hodoníně. Firma se nacházela v lokalitě, kde bylo velké zatížení z období komunismu. To ale bylo hračkou v energetickém pohledu, horší zátěž šla z pohřebiště z doby bronzové. Netuším, co se tam tehdy dělo, ale bylo to něco masového a cítila jsem mnoho krveprolití a těžkých energií. Kamarádka Jana je velmi silná duše, čistí např. církevní egregory a ta si chtěla dát ještě kávu, ale já už prosila, ať konáme, ať v té vibraci nemusím setrvávat. Sotva jsem již stála na nohou.

Abdumir (Jana) započala své čištění a já se přidala se svým vnímáním. Ač neumím zpívat, tak jsem začala spolu s ní vydávat různé zvuky a alikvótní tóny, až nám zvonělo v uších. Většinou tuto metodu nepoužívám, ale spolu nám to takto přišlo velmi efektivní. Spolumajitelka firmy je velmi jemná éterická bytost, a i když vnímala velkou zátěž, nebyla schopna s takto tíživými energiemi sama pohnout. Hustota byla rozpuštěna. Nyní se mohou majitelé a klienti těšit na příjemné harmonické energie, které ucítí již při vstupu (ten byl nejvíce zatížen). Na samotné akci pomáhaly i bytosti z Plejád. V éterické rovině jsem pak vytvořila ochranný plot a ukotvila čirý krystal doprostřed.

Rodina kromě firmy má ještě pole, kde je vzácná voda, toho času jako věcné břemeno. Mnoho bytostí přišlo k této události. Pramen byl osvobozen od majetnických sporů a nenávistných energií. Přišly pomáhat i Duše z rodu majitelů, kteří zažili bezpráví a mocenské tahy. Objevila se bytost vodní, která střeží pramen. Viděla jsem ji a cítila jako překrásnou ženskou bytost s velkou zodpovědností. Jsme všichni zvědavi, jak se uvolní energie a co se bude dále dít v naší realitě s pramenem, protože vzácná a léčivá voda patří Gaie a všem bytostem. Nemůže být držena v moci někoho, kdo z ega se podílí na tomto daru od Země. V časech budoucích jsem zahlédla realitu, kdy k léčivé vodě chodily lidské bytosti spočinout, byla vytvořena oáza, rostliny a ptáci přítomni. Nechť se toto děje.