Harmonizace bytu v Nehasicích

Jela jsem z Podřipska směr Žatec mým oblíbeným krajem Lounska. V posledních letech se zde pohybuji nějak často, tak jsem zvědava, jaký to vše bude mít ještě význam. Soustředila jsem se na řízení a jedení kešu ořechů, když v tu najednou mě zavolaly kopečky kolem Rané a Milé a zdravili mě draci. Asi před osmi lety jsem tam již byla, dostala jsem od nich dar v podobě kamene z jejich lokality. Dračí energie tenkrát na mě byly dost silné a já se jich mírně bála. Nyní mě zdravili jako sestru, což mi je velkou ctí.

Přijela jsem na krásné místo u říčky Chomutovky. Velký pozemek, starší stavba po rekonstrukci uprostřed přírody. Cestou tam jsem viděla mnoho káňat a poštolek. Provází mě v podstatě každý den, i když jedu jen do města do školy se synkem. Zahrada byla rozlehlá přírodního typu. Některé stromky potřebovaly péči, ale zahrada měla jiného majitele, než byl objednaný byt, tak jsem nemohla zasahovat.

Vstoupila jsem po dřevěných schodech do patra, kde byla velice intenzivní energie, až mě pískalo v uších. V místnosti bylo plno krystalů a jiných krásných kamenů, které vydávaly silnou vibraci. Zrcadlo po babičce již bylo odstraněno a nic nerušilo tento posvátný prostor. Docela ráda bych někdy harmonizovala nějakou šílenou místnost plnou haraburdí a starých energií, ale objednávají si mě lidé, kteří jsou vědomí a energie jsou v prostorech, kam jezdím, velice čisté. Posadila jsem se do křesla, zavřela oči a nacítila tento prostor. Ihned na mě začala mávat jakási stromová bytost velké vrby u říčky. Propojila jsem místnost s vrbou i přilehlým lesíkem. Do středu místnosti jsem ukotvila křišťál. V tu chvíli se opět ozvali draci z Lounska a přáli si účastnit se též harmonizace. Od potoka mě zdravily různé vodní bytosti, poznala jsem jen Rusalky, ostatní bytosti neumím pojmenovat. Cítila jsem, že jsou s onou ženou propojené. Řekly, že chce-li zvýšit ochranu a propojení, je třeba dát vodu z říčky do tohoto prostoru. Pak se ozvala zvířecí říše. S prostorem se propojili dravci (káňata, sova) a ještěrky. Využila jsem překrásných minerálů jako ochranného kruhu, jelikož bytost, která zde bydlí, je křehká a často je napadána astrálními nízkovibrujícími entitami. Viděla jsem vířivou energii bezpečí a lásky a jakási chapadla z venku, která se nedostala do vnitřního kruhu. Práce byla hotova a mně vyhládlo. Dostala jsem výborné domácí švestkové knedlíky a jela domů.

Cestou domů jsem obdržela zprávu: „Cestou z procházky nás doprovázel dravec a viděla jsem pak hned dvě ještěrky najednou. Teď třetí! Díky Tobě si uvědomuju, v jakém krásném pohádkovém prostředí žiju.“ Pozdravila jsem dva kvetoucí kaštany a měla radost z odvedené práce.