Ceník služeb

1) Konzultace / aktivační sezení (skype či osobní setkání)


Aktivace hvězdných semínek (tzv. Starseed)

Tato služba je určena pro bytosti, které cítí, že jsou Hvězdné duše, tzv. Starseed a potřebují se propojit se svým domovem a skrze hvězdné kódy získat přístup do svého vědomí a následně si pak uvědomovat, kdo jsou a proč sem přišly.  Při rozhovoru spolu často zjišťujeme, kde jsou bloky (zejména v emočním poli) a jaké dary a vlohy daná duše má.  Ke konci sezení pak probíhá samotná aktivace dle pokynu našich Strážců a dalších světelných bytostí.

Cena:

1500 Kč za 60 min

 

Konzultace na jiné téma (zdraví, vztahy, práce, duševní bolesti aj..)

Mnoho let jsem pracovala jako psychoterapeut. Absolvovala jsem pětiletý analytický výcvik SUR a systemický výcvik).  S dnešním vědomím již pracuji s člověkem intuitivním způsobem bez naučených schémat a postupů.

Cena:

1 300 Kč  za 60 min

1 800 Kč za 90 min

 

 

2) Provádění (aneb Aktivace světelných kódů) na posvátné hoře Říp


Provádím skupinku 2 až 4 osob na posvátné hoře, kde se nachází galaktický Portál

Cena:

1 800 Kč za osobu (menší okruh, asi 3 hodiny)

2 000 Kč za osobu (velký okruh, asi 4 hodiny)- náročnější cesta z části po skalnatém terénu

Před 15 lety mě Hora sama zavolala a já jsem přesídlila z Prahy. Život vedle ní mi přinesl značné změny. Před rokem jsem uslyšela volání červeného draka, který Horu stráží, že mohu též lidi provádět v této oblasti. Na úpatí je rozeseto hodně kamenů, kterých se dle pokynů lidé dotýkají, samotná aktivace probíhá na speciálním místě na vrcholu. Cestu nutno  absolvovat v týdnu a mimo prázdniny, kdy je klid od návštěvníků.

 

3) Provádění (aneb Aktivace světelných kódů) na Kounovských řadách


Provádím skupinku po 4 až 5 lidech v multidimenzionálním prostoru zvaném Kounovské řady. Skupina bytostí se vždy  poskládá tak jak má. Vyšlete si jen záměr a bude se vše dít. Doba trvání cca 4 hodiny. Na řadách provázím většinou ve čtvrtek cca 1 x 14 dní od dubna do října.

Cena:

3 000 Kč za osobu

 

4) Harmonizace zahrady, obytného prostoru, přírodní lokality


Mluvený či psaný vhled k Vašemu prostoru, zahradě (práce na dálku)

Písemný záznam mého tvoření a nacítění Vašeho prostoru. Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš zdravotní a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny  /jde li o byt/ či venkovní druhy by k Vám chtěly, případně jak se o ně starat lépe. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít, či kam je přemístit. Krystaly  a éterické katedrály ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já.

Potřebuji nějaké fotografie či krátké video daného prostoru a Vaše jméno a příjmení (nutno být majitel či spolumajitel nemovitosti či pozemku, případně mít souhlas, že mohu energicky vstoupit do prostoru).

Cena:

2 500 Kč

Osobní setkání ve Vašem prostoru, zahradě

Po domluvě přijedu a zharmonizuji Váš prostor (byt, dům) či zahradu. Práce trvá většinou cca 2 až 3 hodiny dle požadavků.  Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš zdravotní a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny  /jde li o byt/ či venkovní druhy by k Vám chtěly, případně jak se o ně starat lépe. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít, či kam je přemístit. Krystaly  a éterické katedrály ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já..Dokáži se naladit na Vaši zahradu a říci přesně, co potřebuje či jaké změny můžete udělat v daném prostoru, aby se podpořil Váš záměr. Po domluvě mohu pomoci nakoupit dané rostliny a najít jim vhodné umístění.

Info o realizovaných zahradách-  viz Rubrika Harmonizace zahrad.

Cena:

2 500 až 4 000 Kč plus 8 Kč za Km.

Cena se odvíjí dle Vašich požadavků a vzdálenosti od hory Říp (bydlím v obci Černouček na Podřipsku). Dojíždím většinou do Ústeckého s Středočeského kraje.

 

Napojení jednotlivce či rodiny na určitou přírodní lokalitu (skálu, vodní zdroj, les, kámen apod.)

Předání vzkazu (psanou formou) od bytostí onoho místa, propojení Vaší Duše s přírodními bytostmi dle požadavku Vašeho i daných bytostí, vytvoření léčivého prostoru skrze éterickou katedrálu aj. Tato služba je určena zejména pro lidské bytosti, které nemají zahradu a bydlí v bytě.

Cena:

1300 Kč

 

Odpovědi od Strážce An-ab-ela a Kristaaa-el

 

Multidimenzionální galaktická bytost jménem An-ab-el (Strážce portálu) a má Duše Kristaaa-el odpovídají na otázky, které souvisí s duchovním vývojem daného jedince.

Hvězdné jméno: 1 000 Kč

Máme různá jména, někdy přijde člověku podporující jméno pro určitý časový úsek, někdy je sděleno Hvězdné jméno, záleží na každém jednotlivém vývoji. U mě je to třeba Celesta (jméno, které podporuje mé poslání a mé hvězdné jméno je Kristaaa-el).

Jaké je zde mé poslání? : 1 500 Kč

Jiná otázka týkající se duchovního vývoje: 1500 Kč

 

Postup jak požádat o tuto službu: Prosím zašlete mi Vaše aktuální foto obličeje. Já vám odpovím, zda-li naše Duše jsou v souladu a hlavně je-li to v souladu s Vaším Plánem Duše.  Až budu mít prostor, ozvu se Vám a zašlu Vám číslo účtu. Odpovědi zasílám do messengeru nebo na email (text uložen ve wordu).

 

Platební podmínky:  Veškeré platby prosím předem na účet. U osobní návštěvy -harmonizace prostoru, zahrady prosím o 50% zálohu z domluvené částky. Na vyžádání zasílám číslo účtu. Můžete mě kontaktovat přes FB, email či sms. Z kapacitních důvodů nepřijímám telefonické rozhovory.

 

E-book

více informací, jak to vše vzniklo, o Strážci, o mně, o mém napojení…60 str …..185 Kč.