Ceník služeb

1) Konzultace / aktivační sezení (skype či osobní setkání)


Aktivace hvězdných semínek (tzv. Starseed)

Tato služba je určena pro bytosti, které cítí, že jsou Hvězdné duše, tzv. Starseed a potřebují se propojit se svým domovem a skrze hvězdné kódy získat přístup do svého vědomí. Při rozhovoru často zjišťujeme, kde jsou bloky (zejména v emočním poli) a jaké dary a vlohy daná duše má. Pro jméno duše,  poslání a podobné otázky, využijte prosím službu: Odpovědi Strážce Anabela (níže). Ke konci sezení pak probíhá samotná aktivace dle pokynu našich Strážců a dalších světelných bytostí.

Cena:

1400 Kč za 60 min

1900 Kč za 90 min

 

Konzultace na jiné téma (zdraví, vztahy, práce, běžné pozemské záležitosti)

Cena:

1 200 Kč  za 60 min

1 700 Kč za 90 min

 

 

2) Provádění (aneb Aktivace světelných kódů) na posvátné hoře Říp


Provádím skupinku či jednotlivce na posvátné hoře, kde se nachází galaktický Portál

Cena:

1 800 Kč za osobu (malý okruh, asi 3 hodiny)

2 000 Kč za osobu (velký okruh, asi 4 hodiny)- náročnější cesta z části po skalnatém terénu

 

3) Provádění (aneb Aktivace světelných kódů) na Kounovských řadách


Provádím skupinku po třech či max čtyřech lidech v multidimenzionálním prostoru zvaném Kounovské řady. Můžete mít vytvořenou vlastní skupinu nebo se skupina poskládá dle energií, i když se lidé neznají. Doba trvání cca 4 hodiny. Na řadách provázím pouze od úterý do čtvrtka.

Cena:

2 600 Kč za osobu

Individuální aktivace

Cena:

3 500 Kč za osobu

Pozn.: Tato služba je pro mne energicky velmi náročná, tudíž ji realizuji cca od dubna do října, kdy mám podporu od rostlinné říše. Jelikož intervaly mezi skupinami jsou cca 14 dní, může být delší čekání na termín.

 

4) Harmonizace zahrady, obytného prostoru, přírodní lokality


Mluvený či psaný vhled k Vašemu prostoru, zahradě (práce na dálku)

Asi 10 min audio záznamu (případně psanou formou), kdy nacítím intuitivně Váš prostor. Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš zdravotní a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny či venkovní druhy by k Vám chtěly a jak se o ně starat. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít, či kam je přemístit. Krystaly ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já.

Potřebuji fotografie či krátké video daného prostoru a Vaše jméno a příjmení (nutno být majitel či spolumajitel nemovitosti či pozemku, případně mít souhlas, že mohu energicky vstoupit do prostoru), nejlépe i Vaši adresu.

Cena:

2 500 Kč

Osobní setkání ve Vašem prostoru, zahradě

Po domluvě přijedu a zharmonizuji Váš prostor (byt, dům) či zahradu. Práce trvá většinou cca 2 až 4 hodiny dle požadavků.  Termín domluvíme společně (lze i o víkendu).

Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš zdravotní a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny či venkovní druhy by k Vám chtěly a jak se o ně starat. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít či kam je přemístit. Krystaly ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já. Dokáži se naladit na Vaši zahradu a říci přesně, co potřebuje či jaké změny můžete udělat v daném prostoru, aby se podpořil Váš záměr. Po domluvě mohu nakoupit i dané rostliny a najít jim vhodné umístění, mohu též pomoci se sázením a péčí o zahradu.

Více informací  viz Rubrika Harmonizace zahrad.

Cena:

2 500 až 5 000 Kč plus 8 Kč za Km.

Cena se odvíjí dle Vašich požadavků a vzdálenosti od hory Říp (bydlím v obci Černouček na Podřipsku).

 

Napojení jednotlivce či rodiny na určitou přírodní lokalitu (skálu, vodní zdroj, les, kámen apod.)

Předání vzkazu (psanou formou) od bytostí onoho místa, propojení Vaší Duše s přírodními bytostmi dle požadavku Vašeho i daných bytostí, vytvoření léčivého prostoru skrze éterickou katedrálu aj.

Cena:

1000 Kč

 

Odpovědi od Strážce An-ab-ela a Kristaaa-el

Multidimenzionální galaktická bytost jménem An-ab-el (Strážce portálu) a má Duše Kristaaa-el odpovídají na Vaše otázky. V současnosti je o tuto službu velký zájem, takže odpovídám za dva týdny od obdržení Vaší platby. Děkuji za pochopení. Některé odpovědi, s dovolením tazatele, zveřejňuji bez civilních jmen na FB, jelikož některé informace jsou důležité i pro ostatní bytosti.

Cena za 1 otázku: 600 Kč

Cena za 2 otázky: 1000 Kč

Cena za 3 otázky: 1500 Kč

Cena za 4 otázky: 2000 Kč

 

Otázky prosím konkrétní: např. Jaké je jméno mé Duše? , kde je můj Domov?, Jaké je zde mé poslání?

Odpovídám pouze na otázky, které souvisí s Vaším duchovním vývojem a přímo pro Vás (nikoliv otázky na druhou osobu).

Postup jak požádat o tuto službu: Prosím zašlete mi Vaše otázky a aktuální foto obličeje. Až budu mít prostor, ozvu se Vám a zašlu Vám číslo účtu. Odpovědi mohu zaslat do messengeru nebo na email (text uložen ve wordu). Děkuji.

 

Platební podmínky:  Veškeré platby prosím předem na účet. U osobní návštěvy -harmonizace prostoru, zahrady prosím o 50% zálohu z domluvené částky. Na vyžádání zasílám číslo účtu. Můžete mě kontaktovat přes FB, email či sms. Z kapacitních důvodů nepřijímám telefonické rozhovory.

 

E-book

více informací, jak to vše vzniklo, o Strážci, o mně, o mém napojení…60 str …..185 Kč.