Ceník služeb

Konzultace/sezení


Skype konzultace

  • Homeopatická
  • Terapeutická
  • Na přání

Máte li potřebu získat více informací, můj intuitivní pohled k Vašim současným psychickým či fyzickým potížím, můžeme se spojit.  Jsem vystudovaný homeopat a psychoterapeut. Pro více info viz O mně.

Cena:

700 Kč za 30 min

1 400 Kč  za 60 min

Osobní konzultace /homeopatie, psychoterapie, intuitivní sezení aj./

Cena:

1 500 Kč za 60 min

Provádění na Kounovských řadách


Skupinové provádění na řadách

Provádím skupinku po třech či max čtyřech lidech v multidimenzionálním prostoru zvaném Kounovské řady. Můžete mít vytvořenou vlastní skupinu nebo se skupina poskládá dle energií, i když se lidé neznají.  Příběhy z řad viz Příspěvky Kounovské řady.

Cena:

1 800 Kč za osobu

Individuální provádění na řadách

Cena:

4 000 Kč

Osobní či skype konzultace po absolvování řad

Máte-li potřebu získat více informací či můj intuitivní pohled na Vaši osobu k absolvovanému výletu na Kounovských řadách, můžete si objednat konzultaci k řadám. Je možno se ptát přese mě i Strážce řad na otázky týkající se Vašeho duchovního vývoje apod.

Cena:

700 Kč za 30 min

1 400 Kč za 60 min

Poznámka ke Kounovským řadám: Provádím většinou od 10:30 cca do 14:00 hod od pondělí do čtvrtka. Jednou měsíčně vypisuji i víkendový termín.

Harmonizace zahrady či obydlí


Mluvený či psaný vhled k Vašemu prostoru, zahradě (práce na dálku)

Asi 10 min audio záznamu (případně psanou formou), kdy nacítím intuitivně Váš prostor. Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš zdravotní a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny či venkovní druhy by k Vám chtěly a jak se o ně starat. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít, či kam je přemístit. Krystaly ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já.

Potřebuji fotografie či krátké video daného prostoru a Vaše jméno a příjmení (nutno být majitel či spolumajitel nemovitosti či pozemku, případně mít souhlas, že mohu energicky vstoupit do prostoru), nejlépe i Vaši adresu.

Cena:

2 000 Kč

Osobní setkání ve Vašem prostoru, zahradě

Po domluvě přijedu a zharmonizuji Váš prostor (byt, dům) či zahradu. Práce trvá většinou cca 2 až 4 hodiny dle požadavků.  Termín domluvíme společně (lze i o víkendu).

Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš zdravotní a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny či venkovní druhy by k Vám chtěly a jak se o ně starat. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít či kam je přemístit. Krystaly ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já. Dokáži se naladit na Vaši zahradu a říci přesně, co potřebuje či jaké změny můžete udělat v daném prostoru, aby se podpořil Váš záměr. Po domluvě mohu nakoupit i dané rostliny a najít jim vhodné umístění, mohu též pomoci se sázením a péčí o zahradu.

Více informací  viz Rubrika Harmonizace zahrad.

Cena:

2 000 až 5 000 Kč plus 8 Kč za Km.

Cena se odvíjí dle Vašeho požadavku a vzdálenosti od hory Říp (bydlím v obci Černouček na Podřipsku).

Platební podmínky:  Veškeré platby prosím předem na účet. U osobní návštěvy -harmonizace prostoru, zahrady prosím o 50% zálohu z domluvené částky.