Ceník služeb

Konzultace / aktivační sezení


Skype konzultace

Na dálku se spojím s Vaší duší a společně budeme hledat cestu. Můžeme požádat i Vaše světelné průvodce o rady a vedení.

Cena:

1 000 Kč  za 60 min

1 500 Kč za 90 min

 

Osobní konzultace 

Osobní setkání v mém domově či zahradě (dle počasí). Skrze Vaše průvodce a napojení na Vaši duši budeme hledat možné cesty. Možnost též aktivace světelných kódů skrze menhiry v mé zahradě.

Cena:

1 000 Kč  za 60 min

1 500 Kč za 90 min

 

Provádění (aneb Aktivace světelných kódů) na posvátné hoře Říp


Skupinová aktivace

Provádím skupinku či jednotlivce

Cena:

1 200 Kč za osobu (malý okruh, asi 3 hodiny)

1 500 Kč za osobu (velký okruh, asi 4 hodiny)- náročnější cesta z části po skalnatém terénu

 

Provádění (aneb Aktivace světelných kódů) na Kounovských řadách


Skupinová aktivace

Provádím skupinku po třech či max čtyřech lidech v multidimenzionálním prostoru zvaném Kounovské řady. Můžete mít vytvořenou vlastní skupinu nebo se skupina poskládá dle energií, i když se lidé neznají. Doba trvání cca 4 hodiny. Příběhy z řad viz Příspěvky Kounovské řady.

Cena:

1 800 Kč za osobu

Individuální aktivace

Cena:

3 500 Kč za osobu

 

Harmonizace zahrady či obydlí


Mluvený či psaný vhled k Vašemu prostoru, zahradě (práce na dálku)

Asi 10 min audio záznamu (případně psanou formou), kdy nacítím intuitivně Váš prostor. Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš zdravotní a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny či venkovní druhy by k Vám chtěly a jak se o ně starat. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít, či kam je přemístit. Krystaly ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já.

Potřebuji fotografie či krátké video daného prostoru a Vaše jméno a příjmení (nutno být majitel či spolumajitel nemovitosti či pozemku, případně mít souhlas, že mohu energicky vstoupit do prostoru), nejlépe i Vaši adresu.

Cena:

2 000 Kč

Osobní setkání ve Vašem prostoru, zahradě

Po domluvě přijedu a zharmonizuji Váš prostor (byt, dům) či zahradu. Práce trvá většinou cca 2 až 4 hodiny dle požadavků.  Termín domluvíme společně (lze i o víkendu).

Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš zdravotní a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny či venkovní druhy by k Vám chtěly a jak se o ně starat. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít či kam je přemístit. Krystaly ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já. Dokáži se naladit na Vaši zahradu a říci přesně, co potřebuje či jaké změny můžete udělat v daném prostoru, aby se podpořil Váš záměr. Po domluvě mohu nakoupit i dané rostliny a najít jim vhodné umístění, mohu též pomoci se sázením a péčí o zahradu.

Více informací  viz Rubrika Harmonizace zahrad.

Cena:

2 000 až 5 000 Kč plus 8 Kč za Km.

Cena se odvíjí dle Vašeho požadavku a vzdálenosti od hory Říp (bydlím v obci Černouček na Podřipsku).

Platební podmínky:  Veškeré platby prosím předem na účet. U osobní návštěvy -harmonizace prostoru, zahrady prosím o 50% zálohu z domluvené částky.

 

Odpovědi od Strážce An-ab-ela a Kristaaa-el

Multidimenzionální galaktická bytost jménem An-ab-el (Strážce portálů) a má Duše Kristaaa-el odpovídají na Vaše (max. 2 otázky) či dané téma.

Cena: 500 Kč