Ceník služeb

1) Konzultace / aktivační sezení (skype či osobní setkání)


Aktivace hvězdných semínek (tzv. Starseed)

Tato služba je určena pro bytosti, které cítí, že jsou Hvězdné duše, tzv. Starseed a potřebují se propojit se svým domovem a skrze hvězdné kódy získat přístup do svého vědomí a následně si pak uvědomovat, kdo jsou a proč sem přišly.  Při rozhovoru spolu často zjišťujeme, kde jsou bloky (zejména v emočním poli) a jaké dary a vlohy daná duše má.  Ke konci sezení pak probíhá samotná aktivace dle pokynu našich Strážců a dalších světelných bytostí.

Cena:

1400 Kč za 60 min

1900 Kč za 90 min

 

Konzultace na jiné téma (zdraví, vztahy, práce..)

Cena:

1 200 Kč  za 60 min

1 700 Kč za 90 min

 

 

2) Provádění (aneb Aktivace světelných kódů) na posvátné hoře Říp


Provádím skupinku či jednotlivce na posvátné hoře, kde se nachází galaktický Portál

Cena:

1 800 Kč za osobu (malý okruh, asi 3 hodiny)

2 000 Kč za osobu (velký okruh, asi 4 hodiny)- náročnější cesta z části po skalnatém terénu

 

3) Provádění (aneb Aktivace světelných kódů) na Kounovských řadách


Provádím skupinku po třech či max čtyřech lidech v multidimenzionálním prostoru zvaném Kounovské řady. Můžete mít vytvořenou vlastní skupinu nebo se skupina poskládá dle energií, i když se lidé neznají. Doba trvání cca 4 hodiny. Na řadách provázím  ve čtvrtek 1 x 14 dní od dubna do října.

Cena:

2 600 Kč za osobu

 

V případě žádosti o individuální aktivaci, je cena 3 500 Kč za osobu.

 

4) Harmonizace zahrady, obytného prostoru, přírodní lokality


Mluvený či psaný vhled k Vašemu prostoru, zahradě (práce na dálku)

Asi 10 min audio záznamu (případně psanou formou), kdy nacítím intuitivně Váš prostor. Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš zdravotní a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny či venkovní druhy by k Vám chtěly a jak se o ně starat. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít, či kam je přemístit. Krystaly ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já.

Potřebuji fotografie či krátké video daného prostoru a Vaše jméno a příjmení (nutno být majitel či spolumajitel nemovitosti či pozemku, případně mít souhlas, že mohu energicky vstoupit do prostoru), nejlépe i Vaši adresu.

Cena:

2 500 Kč

Osobní setkání ve Vašem prostoru, zahradě

Po domluvě přijedu a zharmonizuji Váš prostor (byt, dům) či zahradu. Práce trvá většinou cca 2 až 4 hodiny dle požadavků.  Termín domluvíme společně (lze i o víkendu).

Dostanete informace, jaké jsou v současnosti energie v prostoru, vzkazy od elementárních bytostí a přání a vzkazy od rostlinné říše. Co můžete změnit, aby byla harmonie a láska v prostoru, aby byl Váš zdravotní a psychický stav v rovnováze. Doporučení jaké předměty je třeba opustit či přemístit apod. Sdělení jaké pokojové rostliny či venkovní druhy by k Vám chtěly a jak se o ně starat. Doporučení ohledně krystalů, jaké byste mohli mít či kam je přemístit. Krystaly ukotvuji i v nehmotné rovině při energické práci dle rad mého vyššího já. Dokáži se naladit na Vaši zahradu a říci přesně, co potřebuje či jaké změny můžete udělat v daném prostoru, aby se podpořil Váš záměr. Po domluvě mohu nakoupit i dané rostliny a najít jim vhodné umístění, mohu též pomoci se sázením a péčí o zahradu.

Více informací  viz Rubrika Harmonizace zahrad.

Cena:

2 500 až 5 000 Kč plus 8 Kč za Km.

Cena se odvíjí dle Vašich požadavků a vzdálenosti od hory Říp (bydlím v obci Černouček na Podřipsku).

 

Napojení jednotlivce či rodiny na určitou přírodní lokalitu (skálu, vodní zdroj, les, kámen apod.)

Předání vzkazu (psanou formou) od bytostí onoho místa, propojení Vaší Duše s přírodními bytostmi dle požadavku Vašeho i daných bytostí, vytvoření léčivého prostoru skrze éterickou katedrálu aj.

Cena:

1200 Kč

 

Odpovědi od Strážce An-ab-ela a Kristaaa-el

Z  KAPACITNÍCH DŮVODŮ JE TATO SLUŽBA POZASTAVENA DO 1.10.19!!! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Multidimenzionální galaktická bytost jménem An-ab-el (Strážce portálu) a má Duše Kristaaa-el odpovídají na otázky, které souvisí s duchovním vývojem daného jedince.

Cena za 2 otázky: 1200 Kč

Cena za 3 otázky: 1700 Kč

Cena za 4 otázky: 2100 Kč

Otázky prosím konkrétní: např. Jaké je jméno mé Duše? , kde je můj Domov?, Jaké je zde mé poslání?

Odpovídám pouze na otázky, které souvisí s Vaším duchovním vývojem a přímo pro Vás (nikoliv otázky na druhou osobu).

Postup jak požádat o tuto službu: Prosím zašlete mi Vaše aktuální foto obličeje. Já vám odpovím, zda-i e naše Duše jsou v souladu a hlavně je-li to v souladu s Vaším Plánem Duše.  Až budu mít prostor, ozvu se Vám a zašlu Vám číslo účtu. Odpovědi zasílám do messengeru nebo na email (text uložen ve wordu).

 

Platební podmínky:  Veškeré platby prosím předem na účet. U osobní návštěvy -harmonizace prostoru, zahrady prosím o 50% zálohu z domluvené částky. Na vyžádání zasílám číslo účtu. Můžete mě kontaktovat přes FB, email či sms. Z kapacitních důvodů nepřijímám telefonické rozhovory.

 

E-book

více informací, jak to vše vzniklo, o Strážci, o mně, o mém napojení…60 str …..185 Kč.