Aktivace Hvězdných semínek (Starseeds)

Publikoval Denisa Celesta Kralovičová v

Minulý rok jsem psala příběh o „plazmatické krabičce“, kterou jsem dostala od několika mimozemských ras pod Kounovskými řadami na poli (pozn. Setkání probíhalo v jiné dimenzi skrze jasnovidnou paní, přesto se to dělo, ač jsem neviděla pozemskýma očima nic:). Tenkrát jsem netušila, o co jde. Vše se ukázalo v čase.

Dnes vidím, že vše mělo svůj význam a stále sleduji synchronicity, které se mi dějí. Pár měsíců po oné události jsem dostala instrukci, že jsem Aktivátorka hvězdných semínek. Vůbec jsem netušila, co bude. Po pár týdnech mi došlo, že to souvisí právě s onou „obdélníkovou světélkující věcí“. Přes mé oči, Strážce An-ab-el(a), krabičku a průvodce daného člověka dochází k Aktivaci=propojení s hvězdným domovem. Jak přesně se to děje opravdu nevím. Jde to všechno mimo mé vědomí. Já cítím struktury dané duše, vnímám jeho průvodce, ale ostatní přenos nevnímám. Nemohu ani říci, co danou bytost bude pak čekat. Co jsem v kontaktu s lidskými bytostmi od Aktivace, tak jsem si všimla, že se jim rozšířilo vědomí, na druhou stranu v některých oblastech u někoho dost přituhuje. Jak se posune člověk, nemusí se posunovat také partner či přátelé. Takže na otázku, co to je a k čemu mi to bude? nedokážu odpovědět. Toto je opravdu již o pocitech. Nedá se to racionálně popsat, zdůvodnit, marketingově prodat. Má-li Duše mít tuto zkušenost, určitě se k ní možnost dostane a vybere si i tu pravou osobu, respektive Duše se přitáhnou a dojde i k fyzickému setkání.

Četla jsem, že před pár dny Plejádská flotila Delta osvobodila část určitých úrovní bytí. Plejáďané jsou velmi mírumilovné bytosti, poslední měsíce jsem s nimi měla tu čest být v pár komunikacích. Možná bytost RA sama předá nějaký vzkaz skrze mé vědomí. Oni trpělivě čekají, až jste připraveni. Až propustíte další strachy, které nám odmalička podsouvali, aby nás udrželi v oddělitelnosti a v omylu, že jsme jediné bytosti široko daleko ve vesmíru. Moji fyzičtí přátelé, opravdu nejsme. Je nás mnoho variant v mnoha časoprostorech.

Přeji všem krásné bytí v hojnosti a lásce. My vytváříme Novou zemi, my se připojujeme na novou verzi reality, my opouštíme vše, co s námi není v souladu. K tomu je nejlepší vyhodit TV, protože stále tam jsou podprahové informace strachu a dnes již naprosto evidentní programování negativních verzí reality.

Kristaaa-el